Hueppe – Vokietija –  Pageidaujate nesimetriškos pusapvalės (pvz.  80×90 cm, 90×100 cm) dušo kabinos, bet nenorite brangiai mokėti už nestandartinį gaminį- Huppe gali pasiūlyti įvairių modelių standartinių gaminių.

 

HUEPPE asortimentas: rėminės ir berėmės dušo kabinos, durys nišoms, vonios sienelės, dušo padėklai, nestandartinės dušo kabinos.

Gamintojo puslapis: www.hueppe.com

Huppe XTensa serija buvo apdovanota už inovatyvumą. Šios serijos dušo kabinos bei sienelės slankioja ant ratuko.

Tai leidžia patogiai išvalyti dušo kabiną. Stacionari dušo pertvara su išvažiuojančiu stiklu labai patogu nedidelėje erdvėje.

Galimi variantai nišai, kampiniam įėjimui, su stacionaria sienele, galima rinktis apdailos spalvą ar veidrodinį stiklą

Huppe Select+

Huppe pasiūlė inovatyvius į dušo kabinos profilį montuojamus aksesuarus dušui. Galite išsirinkti lentynėles, kabliukus, kabyklas rankšluosčiams su vieta daiktams, netgi sandarią dėžutę daiktams, kurie bijo vandens ar veidrodėlį skutimuisi.

Aksesuarus lengvai pritvirtinsite prie specialaus dušo kabinos profilio negręžiant plytelių ar stiklo.

Select+ yra patentuota HÜPPE suspaudimo technologija. Dušo priedų padėtį galima reguliuoti vienu prisilietimu, o patobulinimų – pavyzdžiui, jaunesniajai kartai – galima bet kada vėliau pridėti.

Tolygus grynumas be aštrių briaunų ir įdubimų, sukuriantis vizualinį šedevrą, kurį dar ir lengva valyti dėl lygių paviršių. Cover+ profilis uždengia kanalus profiliuose ir taip neleidžia patekti nešvarumams. Stiklas yra lengvai visur pasiekiamas su valytuvu kasdieniam valymui.

Jei reikia, priedus taip pat labai lengva išimti.

White Edition

Visų Huppe kolekcijų gaminius galima užsisakyti su baltos spalvos apdaila