Roca– Ispanija-  Dėl Roca gaminių kokybės, nepriekaištingo dizaino, ekonomiškumo, kompanija Roca yra lyderiaujanti pasaulyje. Roca gaminiai išsiskiria ne tik funkcionalumu, bet visų pirma originaliu šviesiu dizainu ir grynomis formomis bei linijomis.

ROCA asortimentas: praustuvai, klozetai, bidė, pisuarai, vonios kambario baldai, maišytuvai, dušo padėklai ir kabinos bei vonios.

 

Gamintojo puslapis: www.roca.com/

Roca Tura- naujausia Roca kolekcija. 

Kolekcija „Tura“ – tai tūrių ir tuštumų, šviesos ir šešėlių žaidimas. Jo atskaitos taškas yra Barselonos XX amžiaus architektūra: poetinės Antonio Bonet „La Ricarda“ kreivės, José Antonio Codercho „Casa Ugalde“ tomai arba sudėtingas Josepo Lluiso Serto „Joan Miró fondo“ racionalizmas. Tai kolekcija, įkvėpta šių ikoniškų pastatų formų ir jų simbolinių dizaino elementų, tokių kaip langinės, išverstos į vonios kambario dalis.

Kolekcija apima praustuvus paslėptu nuotaku, baldus, priedus, vonias, tualetus ir bidė, sukurtus dialoge su šių pirmaujančių architektų funkcionalumu ir Roca Viduržemio jūros paveldu.

Lygiai taip pat, kaip Koderchas naudojo kuklias plytas statydamas avangardinius pastatus, Tura pradeda nuo tradicinės keramikos ir kuria naują kalbą, kuri gimsta susiliejus besikeičiantiems tūriams. Tura kilęs iš ispanų cul-tura ir architect-tura, žodžio galūnės ir sąvokos pradžios. 

Ilgaamžės ir 100% natūralios keraminės medžiagos skirtos kartoms, o naujos medžiagos, tokios kaip perdirbti lauko audiniai pagalvėms, veltinio dėžės su perdirbto kamštienos dangčiais ir FSC® sertifikuota mediena, naudojama baldams ir padėklams, pabrėžia aplinkosaugos svarbą. 

Roca Ona- Viduržemio jūros gyvenimo būdas jūsų vonios kambaryje

“Ona” kolekcija pagerbia įvairias gamtos formas iš Roca gimtojo Viduržemio jūros regiono. Jis yra funkcionalus ir niekada neatrodo šaltas, o estetika yra ryški, atitinkanti natūralios aplinkos šilumą, skirta tiems, kurie mėgaujasi tylių peizažų galia.

Stebime pučiant vėją, žiūrime į jūrą, leidžiame laiką vieni su kitais ir įsiklausome į save. Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdas reiškia paprastumą, rūpestį ir ryšį. Taip elgiasi ir “Onos” kolekcija, gerbiant natūralias medžiagas.

 

Katalogai atsisiuntimui: