TECE– Vokietija – lyderiaujantis dušo latakų bei potinkinių sistemų gamintojas jau 30 metų kuriantis inovatyvius sprendimui vandens tiekimui bei nuotekų sistemoms.

Gamintojo puslapis: www.tece.com

TECEone

Klozetas su bidė funkcija unikalus tuo, kad jam nereikia elektros.

Naująjį unitazą su bidė funkcija, pritaikytą jungti prie šalto vandens jungties, TECE sukūrė specialiai  sveikuoliams. Žmonėms, vertinantiems naudą sveikatai, kurią suteikia apsiplovimas grynu šaltu vandeniu tiesiai iš vandentiekio.

TECEone unitazą su bidė funkcija galima jungti prie šilto vandens jungties. Jį galima derinti su bet kokiu jau įrengtu vandentiekiu – nereikės jokių papildomų šilto vandens vamzdžių.

 

Tece dušo latakai ir trapai

Tece siūlo platų asortimentą dušo latakų bei trapų. Galite išsirinkti įvairių aukščių latakus bei trapus plieninėmis grotelėmis arba su įklijuojama plytele, taip pat skirtus akmeniui. Pagalbinėse patalpose puikiai pravers membraninė kvapo užsklanda, sulaikanti kvapus kai nėra vandens.

Tece DrainProfile latakai puikiai tinka kai norite nuolydį formuoti į vieną pusę nuo pat sienos iki stiklo, nepaliekant vaizdą ir nutekėjimą prastinančių kampelių. Šiuos latakus jau galite įsigyti ir spalvotus, padengtus PVD danga. DrainProfile latakų spalvų gama suderinta su populiariausių Hansgrohe ir Axor maišytuvų spalvomis