AXOR– Vokietija- tai išskirtinės kolekcijos išskirtiniams vonios kambariams. “Axor“ – tai gamintojo „Hansgrohe SE“ ypatingo dizaino prekių ženklas, sėkmingai įgyvendinantis “Dizainerio Viziją“ Jūsų vonios kambaryje. Bendradarbiaudami su „Axor“, produkto dizaineriai, architektai ir interjero dizaineriai, išplėtojo viziją – vonios kambarys – kaip gyvenamoji erdvė. Kolekcijos siūlo daugybę unikalių ir tvarių sprendimų – individualų vonios kambarį pagal aukščiausius estetinius ir technologinius lygius. Kolekcijas kūrė Phoenix Design, Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola taip pat Ronan ir Erwan Bouroullec‘ai. Jie visi prisideda, kad gyvenimas vonioje  ir aplink  ją būtų  prasmingesnis ir gražesnis. Kiekviena kolekcija yra individuali, padedanti sukurti skirtingas nuotaikas bei interjero stilius.

Gamintojo puslapis: www.axor-design.com

Axor One – naujoviškas valdymas ir holistinis dizainas

One kolekcija žinoma nuo 2015-ųjų, kai buvo pasiūlytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas, 2017-aisiais buvo pristatytas išraiškingas rankinis dušas, o šiais metais AXOR pristato ištobulintą kolekciją su papildomais AXOR One produktais, skirtais praustuvui, voniai ir dušui. Siekdami aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, Edwardas Barberis ir Jay’us Osgerby naujai interpretavo jau gerai žinomų formų archetipus. Siekiant aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, su Edwardo Barberio ir Jay’aus Osgerby pagalba buvo naujai interpretuotas jau gerai žinomų formų archetipas. Įdiegus pažangią „Select“ technologiją, vandens maišytuvas sukuria naują sąveikos būdą: spaudžiant „viskas viename“ valdiklį paleidžiamas arba sustabdomas vandens tekėjimas, o sukant pagal laikrodžio rodyklę padidinama vandens temperatūra. Veiksmas nesudėtingas, intuityvus ir itin tikslus, toks pat dizainerių išradingumas regimas visoje kolekcijoje.

FinishPlus gaminiai žavi nesenstančiu dizainu, ne tik chromuotais, bet ir matiniais juodais „Matt Black“ bei daugybe kitų išskirtinių paviršių. One kolekcija suteiks išskirtinės elegancijos bet kuriam vonios kambariui.

Dizainas: grakščios formos, tiesūs paviršiai ir suapvalinti kampai

Elegantiškų formų kolekciją praustuvui, voniai ir dušui One vienija holistinis dizainas, traukiantis akį grakščiomis formomis, tiesiais paviršiais, suapvalintais kampais ir harmoningomis proporcijomis. Ikoniniai vandens maišytuvai pasižymi švelniai siaurėjančiais išlenktais čiaupais – tai subtili detalė, signalizuojanti apie išskirtinę dizaino ir gamybos kokybę. Pritaikius „Select“ technologiją, vandens maišytuvo rankenomis galima tiksliai, taupant vandenį, atsukti ar užsukti vandenį ir reguliuoti jo temperatūrą. AXOR One termostatinis modulis turi dideles, aiškiai pažymėtas ir preciziškai veikiančias valdymo rankenas, kurios leidžia intuityviai užsukti  ir atsukti dušo ar vonios vandens sroves, o masyvus centrinis termostato valdymo ratas užtikrina itin tikslų temperatūros ir vandens srauto reguliavimą.

One  dušo galvos ir rankinės dušo galvutės pasižymi monolitinėmis formomis ir novatorišku lietaus bei „PowderRain“ purškimo skylučių išdėstymu diske, kuris atspindi dušo galvutės purškimo disko grafiškumą.

One dušo sistema „showerpipe“ yra puikus „viskas viename“ derinys – dušas virš galvos, rankinis dušas, sieninis stovas ir sieninė jungtis.

AXOR One kolekciją sudaro 31 gaminys, įskaitant vienos skylės, dviejų skylių, trijų skylių ir sienoje montuojamus vandens maišytuvus praustuvui, ant grindų stovintį vonios maišytuvą su rankine dušo galvute ir One termostatinį modulį voniai ar dušui. Platų dušo prietaisų asortimentą sudaro dušų galvos, kuriose dera tiek lietaus, tiek „PowderRain“  purškimo funkcijos; rankinis dušas su „PowderRain“ ir „showerpipe“ dušo sistema su paslėpta, atskiru moduliu valdoma sienine jungtimi. Universal Circular aksesuarų serija puikiai papildo AXOR One kolekciją. Visą kolekciją galima individualizuoti pasirenkant madingus „Matt Black“ (matinius juodus) paviršius arba kitus iš FinishPlus spalvų paletės.

Dizaino klasika interpretuojama naujai: AXOR kartu su italų dizaineriu Antonio Citterio pristato 2003 metų ikoninės vonios kambario kolekcijos Citterio stiliaus atnaujinimą. Subtilus ir neabejotinai prabangus, su būdingais lygiais paviršiais, puikiai atspindinčiais šviesą, AXOR Citterio švenčia paties vandens brangumą. Dėl subalansuotų proporcijų ir elegantiškos geometrijos kolekcija puikiai tinka bet kokiai vonios kambario aplinkai. Kolekcija siūlo itin didelį produktų ir galimybių pasirinkimą, įskaitant įvairius rankenų stilius – strypelį, kryžminę rankenėlę, originalią svirtinę rankenėlę ir naują svirtinę rankenėlę. Pastaroji yra dar tikslesnė, intuityvesnė ir lengvai naudojama. Platus produktų asortimentas suteikia galimybę rasti daug individualių sprendimų nuoseklia geometrine dizaino kalba. Citterio kolekcija siūloma ne tik chromuotu paviršiumi, bet ir išskirtiniais FinishPlus spalvotais paviršiais, įskaitant poliruotą juodą chromą „Polished Black Chrome” ir šlifuotą auksą „Brushed Gold Optic“. Naująją svirtinę rankenėlę galima įsigyti prabangiame 3D paviršiaus rašte „rombinis pjūvis“.

Dizainas: Geometrinė Precizija

Savo geometriniu preciziškumu ir monumentalumu AXOR Citterio perteikia itališką neoklasikinės architektūros dvasią. Tai tobula dizaino ir funkcionalumo simbiozė, kuriai būdinga harmoninga tikslių kampų ir aptakių formų sąveika. Gamybos kokybė yra akivaizdi stulbinamai lygiuose paviršiuose ir lygiose sujungimų detalėse, o dizaino universalumą atspindi nepaprastai platus produktų asortimentas, įskaitant įvairių aukščių maišytuvus, pritaikytus skirtingiems montavimo būdams.

“Prabanga yra kokybė. Ne tik kokybės suvokimas, bet ir tikroji kokybė. Bet kas gali pagaminti vamzdį, o pagaminti lygius AXOR Citterio paviršius nėra lengvas procesas, o prabangą parodo atlikimo kokybė. Tai paprasta forma, bet tu jauti kokybę. Mėgstantys švęsti kasdienį prausimosi ritualą turėtų tai daryti su tokiais nuostabiais objektais kaip AXOR Citterio, – sako Antonio Citterio.

Katalogai atsisiuntimui: