Zehnder- išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai.

Zehnder gamintojas, turintis virš 100 metų darbo patirtį, šiandien yra pripažintas patikrintos kokybės Made in Germany“ autoritetas. 

Zehnder – tai dekoratyviniai rankšluosčių džiovintuvai vonios kambariui, radiatoriai ir konvektoriai gyvenamajai erdvei , spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemos biurams, sporto salėms ir įvarioms gamybinės paskirties objektams bei ekonomiškos rekuperacinės vėdinimo sistemos „Comfosystems“, turinčios pasyvaus namo sertifikatus. Išskirtinio dizaino Zehnder dekoratyviniai radiatoriai namus ne tik šildo, bet ir puošia. Įvairių formų, dydžių, spalvų ir aksesuarų gausa suteikia didelę pasirinkimo laisvę. Galima užsakyti radiatorius pagal individualius parametrus netgi lenktai arba kampuotai sienai! Zehnder yra laikomas radiatorių kokybės etalonu ir atitinka griežčiausius reikalavimus. Asortimentas yra labai platus, o produktai yra modernūs, kokybiški ir sertifikuoti.

Gamintojo puslapis: www.zehnder.lt

Zehnder Charleston radiatoriai

puikiai derės tiek klasikiniame tiek moderniame interjere. Dydžių ir spalvų įvairovė leidžia pasiūlyti individualų sprendimą kiekvienam klientui. Zehnder Charleston radiatorius gali būti ir elektrinis- tai ypač gera naujiena senamiesčių gyventojams, kur nėra vandeninio šildymo, o prastai atrodantys standartiniai elektriniai radiatoriai neleidžia sukurti vientiso senamiesčio būsto interjero. Šiltas suoliukas- komfortiškas sprendimas prieškambariui ar rūbinei.

Iš plieninių vamzdelių pagamintas Zehnder Charleston radiatorius pasižymi ypatingai didele variantų įvairove. Taip pat šis radiatorius gali būti lenktas kampuotai arba banguotai. Dėl to Zehnder Charleston, kaip ir daugelis kitų modelių, yra gaminamas tik pagal užsakymą. Dėl galimybės atlaikyti dideles šilumos apkrovas šis radiatorius tinka tiek naujiems, tiek seno tipo, daug šilumos reikalaujančioms patalpoms.

Dėl įvairių spalvinių variantų ir plačių panaudojimo galimybių šis radiatorius pamėgtas nestandartinių loftų ir patalpų savininkų, kaip šildymo ir dizaino elementas

Vonios gyvatukai bei kambario radiatoriai

Katalogai atsisiuntimui: