Zehnder

 

Zehnder- Vokietija

Zehnder- išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai.

Zehnder gamintojas, turintis virš 100 metų darbo patirtį, šiandien yra pripažintas patikrintos kokybės Made in Germany“ autoritetas. 

Zehnder – tai dekoratyviniai rankšluosčių džiovintuvai vonios kambariui, radiatoriai ir konvektoriai gyvenamajai erdvei , spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemos biurams, sporto salėms ir įvarioms gamybinės paskirties objektams bei ekonomiškos rekuperacinės vėdinimo sistemos „Comfosystems“, turinčios pasyvaus namo sertifikatus. Išskirtinio dizaino Zehnder dekoratyviniai radiatoriai namus ne tik šildo, bet ir puošia. Įvairių formų, dydžių, spalvų ir aksesuarų gausa suteikia didelę pasirinkimo laisvę. Galima užsakyti radiatorius pagal individualius parametrus netgi lenktai arba kampuotai sienai! Zehnder yra laikomas radiatorių kokybės etalonu ir atitinka griežčiausius reikalavimus. Asortimentas yra labai platus, o produktai yra modernūs, kokybiški ir sertifikuoti.

Rankšluosčių džiovintuvų ir kambario radiatorių katalogas

Gamintojo puslapis www.zehnder.lt

Zehnder Charleston - puikiai derės tiek klasikiniame tiek moderniame interjere. Dydžių ir spalvų įvairovė leidžia pasiūlyti individualų sprendimą kiekvienam klientui. Zehnder Charleston radiatorius gali būti ir elektrinis- tai ypač gera naujiena senamiesčių gyventojams, kur nėra vandeninio šildymo, o prastai atrodantys standartiniai elektriniai radiatoriai neleidžia sukurti vientiso senamiesčio būsto interjero.

ZehnderCharlestonelec

zehnder charlstonzehnder charlston

Zehnder charlston

Šiltas suoliukas- komfortiškas sprendimas prieškambariui ar rūbinei

Zehnder suoliukas

Zehnder Metropolitan

Zehnder MetropolitanZehnder Metropolitan

Zehnder Roda

Zehnder Fina

Zehnder Fina

Zehnder Fina

Zehnder Yucca

Zehnder Yucca

Zehnder Subway

Zehnder Subway

​Zehnder Nobis

Zehnder Nobis

Zehnder Fare Tech ir Alura elektriniai radiatoriai - puikus pasirinkimas šiuolaikiniam interjerui. Katalogas

Zehnder Fare tech elec

Zehnder Alura elec