Laufen– Šveicarija- modernaus šiuolaikinio dizaino, nesenstančio klasikinio stiliaus bei modernios klasikos praustuvai, klozetai, bidė bei pisuarai. LAUFEN vonios kambariai mėgaujasi pasauline šlove. Šveicarijos bendrovės pavadinimas – tai dizaino, kokybės ir funkcijų sinonimas bei stipraus prekinio ženklo – Roca – grupės dalis. Vonios kambarys – kaip gyvenamoji erdvė.

Gamintojo puslapis: www.laufen.lt

Laufen pristatė ilgai lauktą klozetą Riva su bidė funkcija. Tokie klozetai jau nėra naujiena, tačiau iki šiol jie atrodė masyvūs, sudėtingi. Laufen Riva išskirtinumas- paprastumas, dizainas ir dar geresnė higiena. Klozetas atrodo kaip įprastas, elegantiškas, lengvas, nėra sudėtingo valdymo pulto, higieniškas, lengvai valomas. Laufen Riva susižėrė net tris svarbiausius apdovanojimus: Red Dot, IF ir Design Plus.

Daugiau informacijos apie Laufen Riva Cleanet 

ALESSI OH

Kultinė Laufen IlbagnoAlessi kolekcija šiemet pasipildė naujais moderniais gaminiais ir madingomis spalvomis

LUA- naujausia Laufen kolekcija

Minimalistinis dizainas, kurio dėmesio centre – tik esminiai dalykai. Aiškios geometrinės linijos, sujungtos į vientisą formą. „LUA“ – universali vonios kambario įrangos serija, skirta privatiems ir viešiesiems statiniams. Jos autoriui Toanui Nguyenui pavyko sukurti dar vieną stilistinę vonios kambario kultūros atšaką, kuri turėtų išlikti aktuali dar ilgai. Tais pačiais principais sukurta ir vandens maišytuvų kolekcija, ir bene tobulų formų vonios, ir platus „Lani for LUA“ baldų asortimentas. Tokiu būda „LUA“ tampa tikru visuminiu vonios kambario sprendimu už priimtiną kainą.

THE NEW CLASSIC

Tobulų formų kolekcija rafinuotam vonios kambariui. „The New Classic“ spinduliuoja harmoningų formų praktiškumu ir šiuolaikiškumu.

Kartell by LAUFEN

Pilnas Ludovica ir Roberto Palomba sukurtas vonios kambario projektas, persmelktas ikoniško Kartell dizaino ir nepriekaištingos Laufen kokybės. Iš vienos pusės – Kartell: itališka, kreatyvi, spalvinga ir ikoniška. Iš kitos pusės – Laufen: šveicariška, tiksli ir patikima.

INO

Prancūzų dizainerio Toan Nguyen kolekcija – tai tarsi nauja klasikinių praustuvo formų interpretacija. Inovatyvi kolekcija meistriškai panaudoja kūrybines „LAUFEN“ „SaphirKeramik“ galimybes. Elegantiški, viliojantys ir kone besvoriai objektai, pasižymintys paprastomis linijomis, plonomis ir tuo pačiu be galo tvirtomis sienelėmis.

SONAR

Plačiai pasaulyje žinoma eklektiškoji dizainerė Patricia Urquiola Sonar kolekcijoje iš „SaphirKeramik“ medžiagos sukūrė struktūra puoštus praustuvus bei vonias.

Katalogai atsisiuntimui: