KERMI– Vokietija – lyderiaujantis dušo kabinų bei radiatorių gamintojas užimantis apie 60 proc. Vokietijos rinkos. Kermi asortimentas: rėminės ir berėmės dušo kabinos, dušo durys, vonios sienelės, stiklo pertvaros, nestandartinės dušo kabinos ir mums jau žinomi radiatoriai gyvenamajai erdvei bei vonios kambariui, rankšluosčių džiovintuvai.

Gamintojo puslapis: www.kermi.de

Kermi Credo Half Flat

Naujausias Kermi gaminys- atviras iš šono džiovintuvas, su plokščiais skersiniais vamzdeliais. Kadangi viena radiatoriaus pusė yra atvira, patogu pakabinti rankšluosčius. Galite rinktės dešinės arba kairės pusės versiją, elektrinį, kombinuotą ar prie šildymo sistemos jungiamą variantą. Pasirenkama natūralaus medžio lentyna sukuria natūralumo jausmą ir praktiška naudotis. Šiltas šios natūralios medžiagos – medžio – spindesys sukuria jaudinantį kontrastą su radiatoriaus plienu ir suteikia vonios kambariui jaukesnę atmosferą.

Kermi Elveo

Elveo elektrinis radiatorius sujungia naujausią dizainą su praktišku elektriniu valdymu ir raminančia infraraudonųjų spindulių šiluma. Panašiai kaip saulės spinduliuotė, ši šiluminė spinduliuotė turi tiesioginį ir greitą poveikį žmogaus organizmui ir apšviestam paviršiui. Trumpas įkaitinimo laikas ir tolygus šilumos paskirstymas leidžia šilumai jaustis ypač maloniai. Tai sumažina oro ir dulkių turbulenciją. Priekinė dalis pagaminta iš grūdinto saugaus balto arba juodo stiklo arba su veidrodiniu priekiu ir aukštos kokybės aliuminio rėmu tampa dizaino objektu kiekvienoje patalpoje.

Kermi dekoratyviniai radiatoriai

Kermi siūlo platų asortimentą dekoratyvinių  radiatorių. Radiatoriai ir sienutės gaminami kliento pageidaujamos spalvos bei dydžio (nuo 200 iki 3000 mm). Galimi nestandartiniai sprendimai palėpėms, laiptinėms, holams, lenktoms sienoms. Šie radiatoriai ne tik šildys, bet ir papuoš namų interjerą.

Galite rinktis lygiaplokščius Plan arba Line tipo vertikalius ar horizontalius radiatorius. Taip pat galime pasiūlyti vamzdelinius Decor ir sekcijinius Arbonia radiatorius. Radiatoriai sudaryti iš apvalių vamzdžių ar sekcijų, kurių formos atitinka pačius griežčiausius reikalavimus šilumos paskirstymui. Šio tipo gaminių dizainui būdingos tiesios aiškios linijos ir švelnūs užapvalinimai. Tokia konstrukcija pagerina vertikalų oro srauto tekėjimą. Taip pasiekiamas aukštas galingumo lygis.

Naujų technologijų naudojimas gaminant radiatorius leidžia be matomų suvirinimo siūlių pasiekti aukštą apdailos kokybę. Lygūs, lakuoti paviršiai labai patogūs prižiūrėti.
Kainos skaičiuojamos individualiai, teirautis tel. 8 699 66520 arba el. paštu [email protected]

Kermi dušo kabinos 

Kermi asortimente rasite įvairiausių modelių dušo kabinas atidaromomis, sulankstomomis bei stumdomomis durimis, ativiras WalkIn sieneles, duris nišoms, sieneles ant vonios. Kermi gali pagaminti dušo kabiną spalvotais profiliais ar rankenėlėmis, kad pagyvinti vaikų vonios kambarį. Įdomus sprendimas- dušo kabina veidrodiniais stiklais, puikiai tiks, kai reikia vizualiai padidinti erdvę ar norite vonioje žmogaus ūgio veidrodžio. Veidrodinė gali būti visa dušo kabina, tik durys ar dalis durų. Siūlomi itin lengvai prižiūrimi stiklai su Kermi Clean danga.

Gaminamos ir nestandartinių išmatavimų kabinos, pritaikomos specialiai Jūsų vonios kambariui, siūloma daugybė sprendimų pjaunant stiklą kampu, kai reikia dušo kabiną sumontuoti palėpėje.

Teikiame dušo kabinų montavimo paslaugas, matuojame ir ruošiame brėžinius nestandartinių dušo kabinų gamybai. Teirautis tel. 8 699 66520 arba el. paštu [email protected]

Katalogai atsisiuntimui: