Kaldewei– Vokietija- plienių vonių, praustuvų ir dušo padėklų gamybos lyderis Vokietijoje ir visoje Europoje, turintis daugiau negu 100 metų gamybos patirtį.

Kaldewei gaminiams suteikiama 30 metų garantija. Jie atsparūs braižymui, trynimui, smūgiams, kraščiui, laikui bėgant nekeičia spalvos, nedega.

Plieno gaminiai visiškai nesibraižo įprastai vonios kambaryje naudojamasi daiktais, lengvai prižiūrimi, nebijo chemikalų (pvz. plaukų dažai) poveikio. Plieninės vonios bei dušo padėklai puikiai tinka, jei auginate šunis ar kates. Plieno paviršius atsparus braižymui, todėl galėsite prausti savo augintinį nepakenkdami vonios įrangai.

Gamintojo puslapis: www.kaldewei.com

Kaldewei Nexsys

Nėra greitesnio ir lengvesnio būdo įrengti  lygų dušo paviršių su nuotekų kanalu. NEXSYS yra ne tik dušo paviršius, bet ir visa, montavimui paruošta sistema. Komponentai jau prijungti ir gali būti montuojami nedelsiant – įskaitant integruotą dušo lataką ir tvirtą nuožulnų atraminį elementą. 17 spalvų ir 20 matmenų dušo padėklas su trimis paviršiais ir penkiais stilingo dizaino dangteliais siūlo apie 5000 galimų individualaus vonios kambario dizaino derinių. KALDEWEI Nexsys sujungia visus emaliuoto dušo paviršiaus privalumus ir modernų dušo latako dizainą. Siūlomi ir kiti dušo paviršiai Superplan, Cayono bei Conoflat.

Kaldewei praustuvai

Kaldewei siūlo platų asortimentą praustuvų. Čia rasite elegantiškus dubenėlius, standartinius sieninius praustuvus bei į stalviršį iš viršaus ar iš apačios montuojamus gaminius. 

Galėsite išsirinkti tos pačios kolekcijos vonią, praustuvą ir dušo padėklą, taip sukurdami vientisą vonios kambario dizainą.

OYO duo

Palazzo Bovara rūmuose ELLE Décor parodoje „Design forever“ pristatyta visiškai nauja laisvai pastatoma vonia OYO DUO. OYO DUO sukūrė vokiečių  dizaineris Stefanas Diezas ir tai yra prabangos bei tvarumo simbiozė: LUXSTAINABILITY®

Kaldewei siūlo garso sistemą voniai Sound Wave, skirtą plieninėms vonioms. Lengvai sumontuojama, nereikalaujanti išankstinio patalpos paruošimo (tereikia vonios, įprastos rozetės ir prietaiso palaikančio Bluetooth sistemą- telefono ar kompiuterio) garso sistema skirta mėgautis mėgstama muzika vonioje. Garso kolonėlės nukreiptos į pačią vonią, išnaudojamos akustinės plieno savybės. Pro 3,5 mm storio plieną sklinda toks stiprus garsas, jog žemi dažniai priverčia raibuliuoti vandens paviršių. Sistema per nuotolį gali būti valdoma iš bet kurio įrenginio, turinčio „Bluetooth“ funkciją – mobilaus telefono, planšetės ar nešiojamo kompiuterio.

Gulėdami vonioje jūs galite klausytis visko, ko klausotes dirbdami, bėgiodami ar keliaudami. Aktyvavus „Bluetooth“ funkciją, „Sound Wave“ sistema pati „susisiekia“ su aparatu, iš kurio reguliuojami ir garso bei tembro parametrai.

Kviečiame išbandyti salone Vonios Idėjos, Partizanų g. 15A Kaune.

Classic Duo ir Ellipso Duo Oval

įspūdingos laisvai pastatomos vonios, kurias galite įsigyti vienspalves arba kurti žaismingą dviejų spalvų interjerą

Katalogai atsisiuntimui: