JIKA- Čekija- JIKA produktų gamybai yra naudojamos tik natūralios medžiagos, moderniausi gamybos įrengimai. Kompanijos strategija sufokusuota į patrauklų dizainą, aukštą kokybę, tobulą funkcionalumą bei platų įvairių kainų gaminių pasirinkimą.

JIKA asortimentas: praustuvai, klozetai, bidė, pisuarai, vonios kambario baldai, aksesuarai, maišytuvai, dušo padėklai ir kabinos bei vonios.

Gamintojo puslapis: www.jika.lt

Šiuo metu madingus praustuvus- dubenėlius ir modernius stalviršius bei stalčių modulius galite išsirinkti ir iš JIKA asortimento. Siūlomi CUbito Pure ir Mio N serijų baldai, baltos, ąžuolo ir ash spalvos.

JIKA MIO Rimless 

Ideali unitazo švara – tai pagrindinis tualetui keliamas reikalavimas. Būtent „Rimless“ tipo unitazai be vandens paskirstymo apvado leidžia užtikrinti tokią idealią švarą.
Kai kuriose srityse negalima pasitenkinti vidutiniais rezultatais ir tiesiog būtina siekti tobulybės. Tai taikoma ir tualetų higienai. Revoliucinė „Rimless“ sistema yra būtent tai, kas padeda užtikrinti idealią švarą. „Rimless“ tipo unitazai yra idealus sprendimas tiems, kam būtina ideali švara ir kas nenori daryti kompromisų tarp higienos ir lengvos priežiūros.

Purvui ir nešvarumams nėra kur kauptis, todėl priežiūra tampa dar paprastesnė. Gaminiai neturi klosčių ar įdubimų, todėl nėra vietos kauptis nešvarumams ir bakterijoms. „Rimless“ tipo unitazai leis jums sutaupyti daug laiko ir valymo priemonių bei leis žymiai pagerinti higieną.

Tuo pačiu galite žymiai sumažinti vandens sąnaudas. Mažam nuleidimui reikia vos 3 litrų vandens, o dideliam užtenka tik 4,5 litro.

Katalogai atsisiuntimui: