Hansa – Vokietija- vokiečių maišytuvų gamintojas, turintis gilias gamybos tradicijas ir jau 17-tą kartą iš eilės Vokietijoje pripažinta geriausiu maišytuvų gamintoju. Hansa siūlo tiek tradicinius maišytuvus, tiek ir termostatinius, potinkinius, sensorinius, elektroninius maišytuvus, dušo stovus ir dušo sistemas. Hansa yra profesionalų vertinamas maišytuvų gamintojas. Kokybiškus, modernaus dizaino ir technologiškai pažangius Hansa produktus pamėgo ir Lietuvos pirkėjai bei dizaineriai.

Gamintojo puslapis: www.hansa.com

Hansa black

Hansa produktus galima įsigyti ir madingos juodos matinės spalvos

Ar juoda spalva sugrįžta į mūsų namų interjerą? Tiesą sakant, ji niekur nebuvo išėjusi! Sodri ir elegantiška juoda spalva, derinama su šviesesniais atspalviais, bet kuriam kambariui suteikia išskirtinį elegantišką stilių.   

Juoda spalva skinasi kelią į skirtingose pasaulio vietose esančias virtuves ir vonios kambarius. Australijos ir Naujosios Zelandijos dizaino tinklaraščiuose vis daugiau ir daugiau kalbama apie matinius juodos spalvos maišytuvus. Jungtinėje Karalystėje įsikūrę „Lusso Stone“ interjero dizaino ekspertai pastebi, kad Europoje juodos spalvos maišytuvų poreikis per kelis pastaruosius metus žymiai padidėjo. Tikimasi, kad ši tendencija nėra trumpalaikė. 

Katalogai atsisiuntimui: