Hansa

 

Hansa - Vokietija- vokiečių maišytuvų gamintojas, turintis gilias gamybos tradicijas ir jau 17-tą kartą iš eilės Vokietijoje pripažinta geriausiu maišytuvų gamintoju. Hansa siūlo tiek tradicinius maišytuvus, tiek ir termostatinius, potinkinius, sensorinius, elektroninius maišytuvus, dušo stovus ir dušo sistemas. Hansa yra profesionalų vertinamas maišytuvų gamintojas. Kokybiškus, modernaus dizaino ir technologiškai pažangius Hansa produktus pamėgo ir Lietuvos pirkėjai bei dizaineriai.

HANSA asortimentas:

Hansa Twist praustuvo maišytuvasHansaHome    Hansa Designo praustuvo maišytuvasHansaLiving 

HansaEdition     Hansa Ligna virtuvinis maišytuvasHansaKitchen

HansaKitchen  virtuvei skirta maišytuvų kolekcija, patobulinta ir pristatyta 2013 ISH parodoje Frankfurte.  Hansa siūlo tiek tradicinius, tiek ir aukštus virtuvės maišytuvus, patogius maišytuvus ištaukiamu dušu ar lengvai numontuojamus, skirtus montuoti prie lango.

Hansa Disc virtuvinis maišytuvasHansa Ronda virtuvinis maišytuvasHansa Ronda virtuvinis maišytuvas su dušeliu

HansaHome maišytuvų kolekcijos: HansaPico, HansaPolo, HansaPrimo, HansaForm,  HansaVantis, HansaTwist, HansaDisc, HansaMix maišytuvai bei dušo priedai. Tai patikimi, praktiški ir ilgaamžiai maišytuvai, kuriuos kuriant didelis dėmesys buvo kreipiamas į ekologiją. Visuose maišytuvuose yra vandens taupymo funkcija, leidžianti sutaupyti net iki 50 proc. vandens sąnaudų. Vandens srautas yra nuo 6 l/min iki 8 l/min, priklausomai nuo modelio.

Hansa Form praustuvo maišytuvasHansa Vantis praustuvo maišytuvasHansa vantis vonios maišytuvas

HansaLiving maišytuvai yra modernaus ir individualaus dizaino, išraiškingi. HansaLiving kolekcijos: HansaRonda, HansaLigna, HansaDesigno ir HansaStela maišytuvai. Ypač populiarūs HansaStela maišytuvai, kuriuose vanduo teka krioklio srove. 

Hansa Loft praustuvo maišytuvasHansa Loft praustuvo maišytuvasHansa Designo vonios krašto maišytuvas

HansaEdition maišytuvai skirti išskirtiniam vartotojui. Tai žymių dizainerių sukurti maišytuvai, išsiskiriantys unikaliomis formomis bei techniniais sprendimais. 

Hansa siūlo vienas iš estetiškiausių potinkines sistemas HansaMatrix. Maži Matrix sistemos maištytuvų dangteliai (perpus mažesni lyginant su kitų gamintojų) ir daugybė sprendimo variantų leidžia sukurti estetišką vonios kambario vaizdą, yra patogūs ir funkcionalūs. Siūlomi sprendimai vonios pripildymui, voniai kartu su dušu, dušui bei dušui su lietaus dušu ir rankiniu dušeliu, praustuvams.

Hansa Matrix potinkinis vonios maišytuvasHansa Stela Matrix praustuvo maišytuvasHansa Matrix

Hansa dušo sistemos bei termostatiniai vonios bei dušo maišytuvai: HansaTempraStyle, HansaPrisma, HansaUnita- patikimi, saugūs, nekaistančiu korpusu, taupantys vandenį, šiuolaikiški.

Hansa Prisma vonios termostatinis maišytuvasHansa Prisma dušo sistema

 

 

Visi maišytuvai veikia ypač tyliai ir patikimai, taupo vandenį.

Hansa katalogas.

Gamintojo puslapis www.hansa.de