KEUCO– Vokietija – itin aukštos kokybės maišytuvų ir aksesuarų gamintojas.

Keuco asortimentas: maišytuvai, veidrodžiai, veidrodinės spintelės, kosmetiniai veidrodžiai, muilinės, kabliukai, kabyklos rankšluosčiams, skysto muilo dozatoriai, vonios karnizai ir užuolaidos, praustuvai, spintelės, vonios kambario baldai.

Gamintojo puslapis: www.keuco.de

Šiuo metu, kai nuolatinė rankų dezinfekcija tapo įprasta rutinos dalimi, vokiečių kompanija Keuco siūlo modernius dezinfekcinio skysčio dozatorius, kurie gali tapti interjero akcentais biuruose, viešbučiuose, sporto klubuose, mokyklose ar vaikų darželiuose. Galite rinktis bekontakčius, kabinamus ant sienos ar pastatomus dozatorius. Yra galimybė užsakyti dozatorius su savo įmonės logotipu ar žaismingus spalvotus.

Susidomėjote? Susisiekite telefonu 8 699 66520 arba el. paštu [email protected]

Keuco IXMO

KEUCO pristatė potinkinių maišytuvų seriją IXMO išsiskiriančią ypač kompaktiškais dangteliais, funkcijų apjungimu ir techninėmis galimybėmis. IXMO maišytuvai puikiai tiks tiek griežtas, tiek ir klasikines formas besirenkančiam klientui. Siūlomi du sprendimų variantai apvaliais bei kvadratiniais dangteliais. 

Svarbus techninis patobulinimas, kad Ixmo potinkinių dalių padėtį galima reguliuoti jau suklijavus plyteles. Tai ypač aktualu, kai dedami kvadratiniai apdailos dangteliai ir kiekvienas nelygumas krenta į akis.

Kitas svarbus momentas- apjungtos funkcijos- lietaus dušo galvą ir rankinį dušelį valdyti pakanka dviejų nedidelių 9 cm modulių. Tame pačiame modulyje integruotas rankinio dušelio sieninis išvadas ir laikiklis. Atrodo estetiškai, mažiau detalių, lengvesnė priežiūra.

IXMO sistemą lengvai susiplanuosite patys naudodami IXMO-planner. Tereikės pasirinkti kaip norite įsirengti dušą ar vonią ir programėlė Jums pasiūlys visas reikalingas matomas bei potinkines maišytuvų dalis.

Jau galima užsisakyti ir madingos juodos matinės, bronzos, nerūdijančio plieno, aliuminio, nikelio bei kitų atspalvių Ixmo maišytuvus.

Kosmetinis veidrodis Ilook_ Move 

Ilook_Move veidrodis siūlomas apvalios bei kvadrato formos, su arba be apšvietimo. Naujiena– veidrodėlis su kintamo intensyvumo apšvietimu profesionaliam makiažui. Vakariniam bei dieniniam makiažui reikalingas skirtingas apšvietimas. Keuco siūlo veidrodėlį, kurio apšvietimo intensyvumą galėsite keisti vienu paspaudimu. 

Patogiai reguliuojamas ir veidrodėlio aukštis. Vaizdas didinamas 5 kartus. 

Katalogai atsisiuntimui: