Hansgrohe – Vokietija – įvairių dizainų aukštos kokybės produktai nuo klasikos iki stilingo šiuolaikiško dizaino.

Gamintojo puslapis: www.hansgrohe-int.com

„Hansgrohe DogShower“ dušo galvutė šunims

Hansgrohe DogShower – šunų dušas, kuris tampa SPA patirtimi keturkojams draugams.

„Hansgrohe“ nuo šiol siūlo revoliucines dušo galvutes, sukurtas šunų priežiūrai. Šis naujas šunų dušas leidžia prausiantis visiškai atsipalaiduoti ir dideliems, ir mažiems šunims.

Kuo „Hansgrohe DogShower“ ypatinga:

– Atsipalaidavimo programa. Švelnūs, tylūs vandens purslai ir masažo purkštukai sumažina prausimosi įtampą.

– Lengvas trijų purškimo režimų perjungimas viena ranka – „Select“ mygtukas skirtas paprastam dušo srovių perjungimui. Jis veikia taip pat kaip ir standartinėse dušo galvose.

– Efektyvus valymas: vienu mygtuko paspaudimu vandens tūrį galima padidinti iki 9 l/min.

– Ergonomika: purškimo disko forma priglunda prie šuns kūno. Ergonomiška rankena patogiai telpa šeimininko rankoje.

– Lengva montuoti. „Hansgrohe DogShower“ tinka prie standartinės rankinio dušo jungties.

Daugiau apie „Hansgrohe DogShower“: ČIA

„Hansgrohe Vivenis” – judančio vandens patirtis

Geros savijautos akimirkos su naujuoju „Hansgrohe Vivenis“ maišytuvu. Norint atsigaivinti vandeniu, ne visada reikia dušo. Nauji „Hansgrohe Vivenis“ maišytuvai leidžia oro prisotintam vandeniui plačiu lanku tekėti į praustuvą. 

Savo grakščiu ir diskretiškai išlenktu snapeliu naujasis „Hansgrohe Vivenis“ maišytuvas imituoja švelnų krioklį. Sukuriama plati srovė, kviečianti pasimėgauti šia natūralia vandens patirtimi: atsigaivinkite rankas ir veidą ir mėgaukitės emocine akimirka.

Subtilios rankenelės ir itin plataus, bet lygaus čiaupo derinys pabrėžia natūralų maišytuvo paprastumą. Inovatyvus aeratorius su „AirPower” technologija oru praturtina tekantį vandenį. Ši krioklio tipo srovė „WaterfallStream” sukuria švelnius ir pilnaverčius vandens lašelius. Vandens ir energijos taupymas užtikrinamas su taupymo technologija „EcoSmart“– tik 5 litrų per minutę vandens suvartojimas. „Hansgrohe Vivenis“ vandens maišytuvai siūlomi ne tik chromuoti, bet ir matinės juodos „Matt Black“ bei matinės baltos „Matt White“ spalvų paviršiais.

Daugiau informacijos apie „Hansgrohe Vivenis“: ČIA

„Hansgrohe RainDrain“ latakai dušui

Puikus akcentas dušui ir akims

Svajojate apie dušą be padėklo ir ieškote vyšnios ant torto savo moderniam vonios kambariui, kuriame viskas dera? Su „Hansgrohe RainDrain“ dušo lataku galite sukurti dizainą iš vienos formos. Pasirinkite spalvą, paviršių ir nutekėjimo kanalo sprendimą, kad jis atitiktų jūsų dušo zoną ir pageidaujamą vonios kambario stilių, suderintą su dušo sistema, maišytuvais ir kitais „Hansgrohe“ produktais. Ypač svarbu, kad žemiausias RainDrain  latakas gali būti tik 57 mm aukščio ir net prie tokio mažo aukščio surinkti net 55 l/min vandens.

„Hansgrohe RainDrain“: pritaikomas kiekvienam dušui ir skoniui

„Hansgrohe RainDrain“ yra paprastai ir lengvai montuojamas – nepriklausomai nuo montavimo situacijos. Yra pagrindinis visų dušo kanalų komplektas. Pasirinkite iš trijų skirtingų kanalų ir vieno taškinio drenažo varianto:

  • „RainDrain Match“: Dušo latakas kiekvienam individualiam vonios kambariui. Vanduo nuteka nerūdijančio plieno kanalo šlaitu dangčiu žemyn į drenažą.
  • „RainDrain Rock“: Skirta klijuoti iki 40 mm storio natūraliu akmeniu/plytelėmis.
  • „RainDrain Flex“: Akį traukiantis latakas su integruotu nuolydžiu ant dekoratyvinio dangtelio.
  • „RainDrain Spot“: Taškinis nutekėjimas žemam montavimui ir maksimaliam išdėstymo lankstumui.

Hansgrohe Pulsify – maksimalus komfortas duše, net ir mažuose vonios kambariuose

Dušo patirtis stilingai: dieną pradėkite atgaivinančiu maloniu dušu ryte, o dienos stresą nuplaukite švelnia dušo srove vakare. Tai yra daugelio svajonė, o realybė dažnai atrodo visiškai kitaip. Paprastai trūksta vietos, o ir Jūsų pačių biudžetas greitai sugriauna bet kokias svajones apie prabangų vonios kambarį. Tačiau naujoji šiuolaikinė dušo programa Hansgrohe Pulsify atveria naujas galimybes kasdieniam dušui namuose. Hansgrohe Pulsify dušo galvos su inovatyvia dulksnos srove „PowderRain” sukuria išskirtinai malonų ir švelnų smulkaus lietaus dušą. Nesvarbu, ar tai didelis šeimos vonios kambarys jūsų namuose, ar mažytis nuomojamame bute, Hansgrohe Pulsify siūlo optimalų, individualų dušą kiekvienam vonios kambariui, biudžetui ir skoniui. Hansgrohe Pulsify dušo sistemos 260 milimetrų stacionari dušo galva su reguliuojamu kampu leis visiškai atsipalaiduoti po įtempto dienos darbo. Purškimo režimas iš galvos dušo į rankinį dušą yra perjungiamas paprastu mygtuko paspaudimu ant maišytuvo korpuso. Į „ShowerTablet” termostatą ne tik integruoti temperatūros ir vandens srauto valdikliai, bet ir daugiau nei 40 centimetrų ilgio lentyna, kuri yra puiki vieta dušo želei, šampūnui, o šalia taip pat ir laikiklis rankinei dušo galvutei.

Saugumas, Universalumas, Taupumas ir Paprastas Valymas

Protinga vandens tėkmė termostatinio maišytuvo viduje užtikrina didesnį saugumą. Maišytuvo korpuso nešildo viduje esantis karštas vanduo, todėl nemalonus kontaktas su karštais paviršiais yra praeitis. Plokščias „Showerpipe” dušo sistemos profilis yra subtilus ir suteikia daugiau erdvės judėti duše. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos išsiskiria moderniu ir įspūdingu dizainu. Apvalios, lengvai valomos formos puikiai tiks įvairiems vonios kambario stiliams. Be chromuoto, taip pat siūlomi ir spalvoti paviršiai – juodas matinis „Matt Black“ ir matinis baltas „Matt White“, todėl Hansgrohe Pulsify idealiai galima derinti įvairioje aplinkoje, ypač gera kombinacija su nauja maišytuvų kolekcija Vivenis. Jei reikia daugiau vietos įvairių priemonių laikymui, Hansgrohe siūlo „WallStoris” aksesuarų liniją, kurios dizaino stilius yra toks pats. Ši patogi saugojimo sistema siūlo krepšius ir kabliukus, kurie yra tvirtinami tiesiai ant sienos laikiklio ir gali būti įvairiai derinami.

Nauji produktai virtuvei

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ kuria unikalius plautuvių ir maišytuvų komplektus, kurie papildo vienas kitą ir darniai sujungia aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą, o savo minimalistiniu dizainu idealiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms.

„Talis M54“ – įspūdingas minimalizmas  

Naujasis maišytuvas „Talis M54“ ­išskiskiria minimalistine išvaizda. Jis siūlomas ne tik chromuotas ir nerūdijančio plienos spalvos, bet ir matinės juodos spalvos, kuri pabrėžia jo dailias linijas. Elegantiškas, laikui nepavaldus dizainas ir aukščiausia maišytuvo kokybė suteikia individualumo bet kokiam virtuvės interjerui. 

„Talis M54“ buvo kuriamas negalvojant apie konkretaus stiliaus virtuvę, todėl trys ikoniškos formos ir įvairūs apdailos variantai leidžia jam darniai įsilieti į bet kokią aplinką. Šio maišytuvo dizainas išsiskiria subtilia industrinio stiliaus elegancija, o stilingi ir funkcionalūs metalo elementai paruošti patogiam naudojimui.

Ilgą, paprastą „Talis M54“ siluetą pabrėžia plonytė rankena, o nepertraukiama maišytuvo linija suteikia jam „švarią“ bei elegantišką išvaizdą. Po rankena esantys minimalistiniai šalto ir karšto vandens žymekliai ir vandens purkštuvas snapelio apačioje yra sumontuoti taip subtiliai, kad lieka beveik nepastebimi. Visos maišytuvo detalės darniai atitinka bendrą maišytuvo dizainą.

Ergonomiška rankena suteikia galimybę lengvai valdyti leidžiamo vandens parametrus. 7l/min greičiu tekanti laminarinė srovė leidžia greitai užpildyti didelius indus. Ir atvirkščiai, itin ekonomiška purškimo funkcija sumažina tekančio vandens kiekį iki 3,5 l/min.

Intuityvaus srovės perjungimo mygtukas – ypatingai plokščias ir patogus, todėl palengvina kiekvieną jūsų žingsnį – nesvarbu, plaunate rankas ar daržoves. Ištraukiama maišytuvo purškimo galvutė leidžia lengvai išvalyti visą kriauklės plotą ir pasiekia net toliau esančius daiktus, pavyzdžiui, augalų vazonus.

Nesvarbu, koks – U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos, sumontuotas atviroje virtuvėje ar integruotoje virtuvėlėje – „Talis M54“ užtikrintai paverčia kriauklę virtuvės centru.

„Aquno Select M81“ – daržovių ir vaisių gerovei

Kartu su naujuoju „Aquno Select M81“ virtuvės maišytuvu „hansgrohe“ pristato naują integruotą sistemą. Netradicinis gaminio dizainas suderintas su novatoriška purškimo technologija ir specialiais priedais, sukurtas ir pradedantiesiems, ir profesionaliems virėjams bei maisto mėgėjams, kuriems valgio ruošimas yra kur kas daugiau nei būtinybė.

Integruotos sistemos pavadinimas „Aquno“ jungia du žodžius ­– „aqua“ ir „unit“ – „vanduo“ ir „elementas“, nes suteikia galimybę patirti visiškai naują vartotojo ir vandens sąveiką virtuvėje.  Pirmą kartą laminarinės srovės ir dušo purškimo režimus purkštuve papildo trečiasis – ypatingai švelnus, plokščias purškimo režimas „SatinFlow“ – dėl daugybės atskirų purkštukų sukuriama minkšta bei tanki srovės tėkmė.

Maišytuvo pagrinde sumontuota sistema veikia kaip daržovių ir vaisių dušas. Naujoviškas purkštukų išdėstymas ir jų skaičius užtikrina pastebimai lygesnį lašelių pasiskirstymą. Tai reiškia, kad produktai nuplaunami kruopščiau ir švelniau.

„Aquno Select M81“ komplekte yra daugiafunkcinis sietas, puikiai telpantis po plačiu purškikliu. Taip ši maišytuvo sistema užtikrina lengvą ir efektyvų darbą.

„SatinFlow“ režimas patogus plauti net tokius didelius virtuvės rakandus kaip kepimo skardos. Šis režimas taupo vandenį, nes per minutę jo išteka tik 4 litrai. Laminarinės srovės srautas yra 7 l/min. Tai leidžia greitai pripildyti puodus ar nusiplauti rankas neeikvojant vandens.

Maišytuvo dušelis ištraukiamas net 76 cm ir tai užtikrina judėjimo laisvę virtuvėje – tarkime, leidžia pripildyti atokiau esantį kavos virimo aparatą.

„Aquno Select M81“ traukia ne tik kruopščiai apgalvota konstrukcija, bet ir lengvai valomais paviršiais. Rankenos svirtelė yra maišytuvo dešinėje, o srovės perjungimo mygtukas „Select“ – kairėje. Tai užtikrina patogų visų „M81“ funkcijų valdymą.

Futuristinis, ekstravagantiškas „Aquno Select M81“ dizainas ir paprastos formos traukia žvilgsnius bei įsilieja į bet kokio stiliaus virtuvę. Galima rinktis iš dviejų variantų – L formos snapelio, išryškinančio griežtas maišytuvo linijas, arba aukšto lenkto, pabrėžiančio apvalių bei stačiakampių formų sinergiją. Ištraukiamas purkštuvas turi du reguliuojamus vandens srovės tipus.

Katalogai atsisiuntimui: