Duravit– Vokietija- tai yra į dizainą, inovacijas ir į visų klientų poreikius orientuotas gamintojas. Duravit išsiskiria tuo, kad siūlo įvairių kainų lygių produktus, todėl kiekvienas ras sau tinkamus sprendimus pagal galimybes.

Duravit įkvepia vonios kambarį gyvenimui!

Gamintojo puslapis: www.duravit.com

„Zencha” – naujausia Duravit kolekcija

Sebastian Herkner, įkvėptas tradicinių japonų ritualų ir meistriškumo, sukūrė gerai apgalvotą vonios kambario seriją, kurioje neįprasti virš stalo esantys praustuvai derinami su puristiniais baldais. Ryškiausias praustuvo ir vonios dizaino bruožas yra japoniškų arbatos puodelių įkvėpta suapvalinta forma, kuri baigiasi grakščia, švelniai išlenktu išoriniu kraštu.

Puristiniai baldai savo tiesiomis linijomis ir daugybe daiktų saugojimo vietos sukuria harmoningą kontrastą organiškai išlenktiems sanitariniams gaminiams. Išskirtinis bruožas – subtilus, vos 6 mm storio rėmas. Dėl susidariusio šešėlio tarpo baldai atrodo elegantiški ir lengvi. 

White tulip“ by Starck kolekcija

Neįprasta visų asortimento komponentų forma atitinka organišką žydinčios tulpės siluetą ir išsiskleidžia beveik skulptūriškai. Philippe’as Starckas sukūrė dvi „White Tulip“ stiliaus kolekcijas, kurių kiekviena atveria įvairias dizaino galimybes: „Nature“ – šviežiems, gamtos įkvėptiems vonios kambariams ir „Kultūra“ – kaip miesto rafinuotumo išraiška.

„Shower + Bath” – vonia su dušu viename

Žmonės, kurie gyvena miestuose, dažnai pageidauja inovatyviu sprendimų mažoms erdvėms. „Duravit“ gamintojas kartu su „EOOS“ sukūrė vonios ir dušo kombinaciją, kuri optimizuoja erdvę vonios kambaryje. Čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Ji ypatinga ir tuo, kad į vonią galima lenvai įžengti.

Luv” 

šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurį sukūrė Cecilie Manz, jungia skandinavišką minimalizmą su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijai būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei kraštai. Dizainerės pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Rezultatas yra nauja dizaino kalba, kuri yra ir minimalistinė, ir elegantiška, tačiau interpretuojama visuomet labai individualiai.

„Luv” kolekcijos vonios

Vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Siūlomi įvairūs vonių variantai: laisvai stovinti, statoma prie sienos, kairinė ar dešininė. Pageidaujant galima užsakyti vonią su pripylimu, oro masažu ar su integruota įranga muzikai.

Luv“ praustuvai

Tikslūs kraštai ir aiškios formos.  „Luv” serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios keramikos  „DuraCeram®”. Naudojant šią medžiagą gali būti sukurtos ypatingai tikslios praustuvų briaunos, o ovalūs praustuvai pasižymi ypatingai aiškiomis ir dailiomis formomis. Praustuvai siūlomi su intergruota platforma maišytuvui arba be jos, kuri gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Keraminis ventilio dangtelis užtikrina solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni praustuvų kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui – ovalaus praustuvo dubuo viduje yra itin talpus. Šalia klasikinio balto glazūruoto varianto, „Luv“ serijos praustuvai jau siūlomi ir su išoriniu matiniu baltu, pilku bei smėlio spalvos paviršiumi. Ypatingai kombinacijoje su baldų paviršiais, toks paviršius sukuria bendrą harmoningą įspūdį, kuris visiškai dera su skandinavišku stiliumi.

Kolekcijoje taip pat yra sprendimai mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruota platforma maišytuvui labai patogi ir kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Tai ypatingai taupo erdvę.

“Luv” baldai

Nesenstantis minimalizmas. „Luv” serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius., kurie atsidaro ir užsidaro labai švelniai dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos. Atskirai užsakomi vidiniai stalčių dėklai yra iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White”, „Nordic White, „Taupe”, „Stone grey”, „Light blue” ar „Night blue” leidžia susikurti iškirtinai individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus amerikietiško riešutmedžio. Švelniai užapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, tuo tarpu plonos linijos užtikrina eleganciją ir lengvumą.

Katalogai atsisiuntimui: