ACO

 

Populiariausius profilius galite užsisakyti internetu.

ACO ShowerStep profiliuočiai skirti montuoti tarp dušo zonos, kurioje vanduo yra surenkamas dušo lataku, ir likusios vonios kambario dalies. Vonios kambario grindys klojamos plytelėmis be nuolydžio, o dušo zonoje įrengiamas 1,5-2 % nuolydis link latako. Nuolydis sukuria aukščių skirtumą tarp abiejų zonų, kuris didėja artėjant link latako. Profiliuotis paprastas ir nebrangus sprendimas gražiai užbaigti kraštelį  ir nevargti pjaustant plyteles siaurutėmis juostelėmis.

Aco ShowerStep

   Produkto privalumai:

  • Trys standartiniai profiliuočio aukščiai: 10,0, 12,5 ir 15,0 mm (pasirenkama pagal plytelių storį)
  • Ilgis: 1490 arba 990 mm (galima trumpinti montuojant)
  • Paruošti nuolydžiai
  • Paprastai montuojamas

 

Montavimas 

Klijais ištepkite pagrindą ir ACO ShowerStep profiliuočio apačią. Profiliuočio sienelė taip pat turi būti ištepta klijais. Įspauskite ACO ShowerStep profiliuotį į dar nesukietėjusius klijus, jį pareguliuokite ir klijais ištepkite viršutinę sienutės dalį. Plyteles klokite gerai prispausdami reikiamoje vietoje. Viršutinė profiliuočio dalis turi būti tokiame pačiame aukštyje kaip ir plytelės. Tarp profiliuočio ir plytelių palikite 1-1,5 mm pločio tarpelį, kurį reikia užtaisyti hermetiku.

 

ACO ShowerStep profiliuočio viršus yra 12 mm pločio, todėl dušo zona gali būti įrengta su stikline sienele, kurios storis - iki 9 mm.

 

Aco Shower Step

 

NAUJIENA - jau galite užsisakyti ir juodos spalvos profiliuočius, derančius prie šiuo metu madingų Black Edition dušo kabinų.

 

Populiariausius profilius galite užsisakyti internetu Kitų variantų kainų teiraukitės įmonės kontaktais.