KWC

KWC- Šveicarija

Virtuvės maišytuvai KWC vertinami tiek profesionalų, tiek ir namų šeimininkių.

KWC Ava maišytuvas ištraukiamasKWC Ava maišytuvas su dušeliuKWC Bliss maišytuvas

KWC Eve maišytuvas su LED apšvietimuKWC Ono maišytuvasKWC Uso elektroninis maišytuvasKWC Ono maišytuvas virtuveiKWC Zoe virtuvinis maišytuvas su LED apšvietimuKWC Zoe virtuvinis maišytuvas

KWC siūlo patogius virtuvinius maišytuvus Bliss, Luna, Livello, Ava su ir be dušelio, elegantiškuosius Eve ir Zoe maišytuvus su paslėptu ištaukiamu dušeliu ir LED apšvietimu, platų Ono kolekcijos maišytuvų modelių asortimentą, elektroninius Uso maišytuvus su spalvotu apšvietimu. Maišytuvai siūlomi chromuoti arba nerūdijančio plieno, o Eve kolekcijos maišytuvus galima įsigyti ir baltos bei juodos spalvos. Prie kiekvienos kolekcijos maišytuvų siūloma derinti to paties dizaino į stalviršį ar plautuvę integruojamą skysto muilo/ indų ploviklio dozatorių. 

Naujos technologijos, naujas funkcionalumas, naujas dizainas.

KWC SAROS atneša į virtuvę naują stilių!

KWC Saros maišytuvas virtuveiKWC Saros virtuvinis maišytuvas su dušeliu

 

KWC SAROS yra aukščiausios kokybės šiuolaikinio panaudojimo maišytuvas: individualus, funkcionalus ir ypatingas. Net iš pirmo žvilgsnio aišku, kad šis maišytuvas visą virtuvę paverčia išskirtine. Maišytuvo KWC SAROS dizainas universalus, dera tiek šiuolaikinio, tiek klasikinio stiliaus virtuvėje.

KWC SAROS puikiai reprezentuoja KWC produktų funkcionalumą, logiškumą ir saugumą. Atidžiai pasirinktos detalės garantuoja aukščiausią naudojimo komforto lygį, taip pat saugų ir sklandų veikimą. 138 metų KWC maišytuvų gamybos istorija yra kiekvienoje detalėje.

Ypatingai ergonomiškaištraukiamas dušelis

KWC SarosKWC SarosMaišytuvo dušelis malonus liesti, puikiai veikia nuo pirmo prisilietimo, intuityvus naudoti. Dušelis magnetu tvirtinamas prie maišytuvo, gali būti ištrauktas iki 60 cm ir automatiškai susitraukia atgal. Bet kokioj pozicijoj, bet kokiai funkcijai atikti tai tampa nepamainomu įrankiu.

 

 

 

KWC SarosKWC SarosDviejų srovių galimybė

Palietus mygtukągalima pasirinkti srovę: Neoperl® arba adatinęSrovė atsijungia automatiškai.

 

 

 

 

KWC Saros virtuvinis maišytuvas

Neužima vietos

KWC SAROS neužima vietosnet indas aukštais kraštais pripildomas patogiai, maišytuvas gali būti pasukamas 160° (paprastas maišytuvas) arba 360° (maišytuvas su dušeliu) kampu.

Jautri rankenėlė

KWC SAROS reguliuojamas rankenėle, kuri juda švelniai ir tiksliai. Rankenėlė gali būti maišytuvo kairiame, dešiniame šone arba priekyje.

Pasitvirtinęs funkcionalumas

KWC JETCLEAN® : greito tvirtinimo mechanizmo TAC (TAC= Turn and Clean) dėka maišytuvo perlatorius lengvai išimamas ir išvalomas. KWC JETCLEAN efektyviai sumažina kalkių nuosėdų kiekįnes dušelio medžiaga yra labai minkšta – kai vanduo teka, dušelio plokštelės skylės išsiplečia – tai suteikia veiksmingą apsaugą nuo kalkių. Jei kalkių nuosėdų vistik lieka, jos gali būti lengvai pašalintos.

Lengva prižiūrėti

Maišytuvo jungtys yra vientisos, be išsikišusių briaunų, kurios galėtų surinkti nešvarumus. Todėl maišytuvą lengva valyti.

Patikimas ir saugus naudoti

TouchControl garantuoja saugumą: maišytuvo dušelis neįkaistatodėl nėra pavojaus nusideginti.

KWC kartridžas su keramikiniais diskais garantuoja, kad srovės lygis ir temperatūra yra tiksliai reguliuojama.

MODELIAI

Paprastas maišytuvas: lengvai pasukamas 160°. Rankenėlė montuojama kairėje arba dešinėje pusėje, 200 mm arba 165 mm ilgio čiaupai.

Maišytuvas su ištraukiamu dušeliu: pasukamas 360°, 180 ir 250 mm ilgio čiaupais.

 

KWC Katalogas virtuvei. 

KWC Katalogas voniai.

 

Populiariausius KWC maišytuvų modelius jau galite įsigyti ir internetu.

Gamintojo puslapis www.kwc.com