Hansgrohe- Axor

 

Hansgrohe- Vokietija- įvairių dizainų vidutinio lygio produktai nuo klasikos iki stilingo šiuolaikiško dizaino.

AXOR- Vokietija- tai išskirtinės kolekcijos išskirtiniams vonios kambariams. Axor“ - tai gamintojo „Hansgrohe SE“ ypatingo dizaino prekių ženklas, sėkmingai įgyvendinantis "Dizainerio Viziją“ Jūsų vonios kambaryje. Bendradarbiaudami su „Axor“, produkto dizaineriai, architektai ir interjero dizaineriai, išplėtojo viziją – vonios kambarys - kaip gyvenamoji erdvė. „Axor“ kolekcijos siūlo daugybę unikalių ir tvarių sprendimų, - individualų vonios kambarį pagal aukščiausius estetinius ir technologinius lygius. Iki šiol Axor kolekcijas kūrė Phoenix Design, Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola taip pat Ronan ir Erwan Bouroullec‘ai. Jie visi prisideda, kad gyvenimas vonioje  ir aplink  ją būtų  prasmingesnis ir gražesnis. Kiekviena kolekcija yra individuali, padedanti sukurti skirtingas nuotaikas bei interjero stilius. 

Gamintojo puslapis www.hansgrohe-int.com/index.htm

Katalogas.

2021 metų naujienos:

Hansgrohe Pulsify – maksimalus komfortas duše, net ir mažuose vonios kambariuose

Dušo patirtis stilingai: dieną pradėkite atgaivinančiu maloniu dušu ryte, o dienos stresą nuplaukite švelnia dušo srove vakare. Tai yra daugelio svajonė, o realybė dažnai atrodo visiškai kitaip. Paprastai trūksta vietos, o ir Jūsų pačių biudžetas greitai sugriauna bet kokias svajones apie prabangų vonios kambarį. Tačiau naujoji šiuolaikinė dušo programa Hansgrohe Pulsify atveria naujas galimybes kasdieniam dušui namuose. Hansgrohe Pulsify dušo galvos su inovatyvia dulksnos srove „PowderRain” sukuria išskirtinai malonų ir švelnų smulkaus lietaus dušą. Nesvarbu, ar tai didelis šeimos vonios kambarys jūsų namuose, ar mažytis nuomojamame bute, Hansgrohe Pulsify siūlo optimalų, individualų dušą kiekvienam vonios kambariui, biudžetui ir skoniui. Hansgrohe Pulsify dušo sistemos 260 milimetrų stacionari dušo galva su reguliuojamu kampu leis visiškai atsipalaiduoti po įtempto dienos darbo. Purškimo režimas iš galvos dušo į rankinį dušą yra perjungiamas paprastu mygtuko paspaudimu ant maišytuvo korpuso. Į „ShowerTablet” termostatą ne tik integruoti temperatūros ir vandens srauto valdikliai, bet ir daugiau nei 40 centimetrų ilgio lentyna, kuri yra puiki vieta dušo želei, šampūnui, o šalia taip pat ir laikiklis rankinei dušo galvutei.

Saugumas, Universalumas, Taupumas ir Paprastas Valymas

Protinga vandens tėkmė termostatinio maišytuvo viduje užtikrina didesnį saugumą. Maišytuvo korpuso nešildo viduje esantis karštas vanduo, todėl nemalonus kontaktas su karštais paviršiais yra praeitis. Plokščias „Showerpipe” dušo sistemos profilis yra subtilus ir suteikia daugiau erdvės judėti duše. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos išsiskiria moderniu ir įspūdingu dizainu. Apvalios, lengvai valomos formos puikiai tiks įvairiems vonios kambario stiliams. Be chromuoto, taip pat siūlomi ir spalvoti paviršiai – juodas matinis „Matt Black“ ir matinis baltas „Matt White“, todėl Hansgrohe Pulsify idealiai galima derinti įvairioje aplinkoje, ypač gera kombinacija su nauja maišytuvų kolekcija Vivenis. Jei reikia daugiau vietos įvairių priemonių laikymui, Hansgrohe siūlo „WallStoris” aksesuarų liniją, kurios dizaino stilius yra toks pats. Ši patogi saugojimo sistema siūlo krepšius ir kabliukus, kurie yra tvirtinami tiesiai ant sienos laikiklio ir gali būti įvairiai derinami.

 

Individualiai dušo patirčiai nevisada būtinai reikia stacionarios dušo galvos. Siūlomi du „Pulsify 3jet“ dušo galvutės modeliai. Abiejuose įrengtas „PowderRain” purškimo režimas kasdieniam dušui ir stipresnė vandens srovė „IntenseRain“ šampūnui skalauti. Skirtumas tarp dviejų dušo galvučių yra trečiasis purškimo režimas. Vienas variantas – atpalaiduojanti masažinė srovė, kitas – aktyvuojanti „Mono” srovė. Dar vienas galimas „hansgrohe Pulsify“ privalumas – mažas vandens suvartojimas su „EcoSmart“ taupymo funkcija. Vandens sunaudojimą galima sumažinti, atsižvelgiant į Jūsų norus ir individualią dušo patirtį. Esant poreikiui siūloma ir taupanti vienos srovės „Green“ versija, kuri praleidžia tik šešis litrus per minutę.

Hansgrohe Pulsify dušo galvos valomos nesudėtingai. Tiek stacionari dušo galva, tiek rankinė dušo galvutė turi gerai žinomą „QuickClean” antikalkinę funkciją. Naudojantis dušu tiesiog perbraukite pirštais silikoninius antikalkinius strypelius ant purškimo paviršiaus ir besikaupiančios kalkės bus pašalintos. Jei kalkių nuosėdų yra daug, stacionarią dušo galvą galima nuimti nuodugniam valymui, tuo pačiu išvalomas filtras. 260 milimetrų stacionari dušo galva turi drenavimo funkciją, kuri sumažina būtiną, bet erzinantį lašėjimą po dušo procedūros. Tokiu būdu pats dušas greičiau išsausėja, o dušo galvutė išlieka higieniškai švari.

Daugiau apie  Hansgrohe Pulsify: ČIA

Axor One – naujoviškas valdymas ir holistinis dizainas

AXOR One kolekcija žinoma nuo 2015-ųjų, kai buvo pasiūlytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas, 2017-aisiais buvo pristatytas išraiškingas rankinis dušas, o šiais metais AXOR pristato ištobulintą kolekciją su papildomais AXOR One produktais, skirtais praustuvui, voniai ir dušui. Siekdami aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, Edwardas Barberis ir Jay’us Osgerby naujai interpretavo jau gerai žinomų formų archetipus. Siekiant aiškesnių funkcijų ir geresnio valdymo, su Edwardo Barberio ir Jay’aus Osgerby pagalba buvo naujai interpretuotas jau gerai žinomų formų archetipas. Įdiegus pažangią „Select“ technologiją, vandens maišytuvas sukuria naują sąveikos būdą: spaudžiant „viskas viename“ valdiklį paleidžiamas arba sustabdomas vandens tekėjimas, o sukant pagal laikrodžio rodyklę padidinama vandens temperatūra. Veiksmas nesudėtingas, intuityvus ir itin tikslus, toks pat dizainerių išradingumas regimas visoje kolekcijoje.

AXOR FinishPlus gaminiai žavi nesenstančiu dizainu, ne tik chromuotais, bet ir matiniais juodais „Matt Black“ bei daugybe kitų išskirtinių paviršių. AXOR One kolekcija suteiks išskirtinės elegancijos bet kuriam vonios kambariui.

Dizainas: grakščios formos, tiesūs paviršiai ir suapvalinti kampai

Elegantiškų archetipų kolekciją praustuvui, voniai ir dušui AXOR One vienija holistinis dizainas, traukiantis akį grakščiomis formomis, tiesiais paviršiais, suapvalintais kampais ir harmoningomis proporcijomis. Ikoniniai vandens maišytuvai pasižymi švelniai siaurėjančiais išlenktais čiaupais – tai subtili detalė, signalizuojanti apie išskirtinę dizaino ir gamybos kokybę. Pritaikius „Select“ technologiją, vandens maišytuvo rankenomis galima tiksliai, taupant vandenį, atsukti ar užsukti vandenį ir reguliuoti jo temperatūrą. AXOR One termostatinis modulis turi dideles, aiškiai pažymėtas ir preciziškai veikiančias valdymo rankenas, kurios leidžia intuityviai užsukti  ir atsukti dušo ar vonios vandens sroves, o masyvus centrinis termostato valdymo ratas užtikrina itin tikslų temperatūros ir vandens srauto reguliavimą.

AXOR One  dušo galvos ir rankinės dušo galvutės pasižymi monolitinėmis formomis ir novatorišku lietaus bei „PowderRain“ purškimo skylučių išdėstymu diske, kuris atspindi dušo galvutės purškimo disko grafiškumą.

AXOR One dušo sistema „showerpipe“ yra puikus „viskas viename“ derinys – dušas virš galvos, rankinis dušas, sieninis stovas ir sieninė jungtis.

„Kaip mesti iššūkį archetipui? Pasitelkiant meną ir mokslą, išradimą ir sąveiką. AXOR One provokuoja vandens atmintį, tačiau pateikia naują jo valdymo būdą, kuris yra daug tikslesnis ir neįtikėtinai rafinuotas. Unikalius AXOR One produktus sukurti leido mūsų dizaineriškas mąstymas ir neįtikėtinas AXOR inžinierių darbas“, – paaiškina Edwardas Barberis ir Jay’us Osgerby.

Kolekcijos apžvalga

AXOR One kolekciją sudaro 31 gaminys, įskaitant vienos skylės, dviejų skylių, trijų skylių ir sienoje montuojamus vandens maišytuvus praustuvui, ant grindų stovintį vonios maišytuvą su rankine dušo galvute ir AXOR One termostatinį modulį voniai ar dušui. Platų dušo prietaisų asortimentą sudaro dušų galvos, kuriose dera tiek lietaus, tiek „PowderRain“  purškimo funkcijos; rankinis dušas su „PowderRain“ ir „showerpipe“ dušo sistema su paslėpta, atskiru moduliu valdoma sienine jungtimi. Tai išryškina estetišką prietaisų išvaizdą. AXOR Universal Circular aksesuarų serija puikiai papildo AXOR One kolekciją. Visą kolekciją galima individualizuoti pasirenkant madingus „Matt Black“ (matinius juodus) paviršius arba kitus iš AXOR FinishPlus spalvų paletės.

AXOR kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Įvairių stilių AXOR gaminiai kuriami bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomais dizaineriais – Philippe’u Starcku, Antonio Citterio, Jean’u-Marie Massaud, Edwardu Barberiu, Jay’u Osgerby ir kitais. Visi AXOR vandens maišytuvai, dušo produktai ir aksesuarai gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų. AXOR kompetencija leidžia sukurti unikalius gaminius, kurie įkvepia architektus, interjero dizainerius ir dizainą išmanančią visuomenę. Kartu su AXOR jie formuoja su vandeniu susijusias erdves, atspindinčias unikalią vartotojo asmenybę. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas AXOR prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.

Daugiau informacijos apie AXOR OneČIA 

Katalogas atsisiuntimui

Nauji produktai virtuvei

Vonios kambario maišytuvų bei dušo santechnikos ekspertė „Hansgrohe group“ vis drąsiau tvirtina savo pozicijas virtuvės įrangos srityje. Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ kuria unikalius plautuvių ir maišytuvų komplektus, kurie papildo vienas kitą ir darniai sujungia aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą, o savo minimalistiniu dizainu idealiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms.

“Hansgrohe” gamintojas siūlo ne tik ergonomiškus, patogius virtuvinius maišytuvus, bet ir jiems idealiai tinkančias aukščiausios kokybės plautuves. Minimalistiniu dizainu išsiskiriančios „hansgrohe“ plautuvės  gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno ir granito. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juoda, akmens pilka ir betono pilka. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančio plieno spalvos.

Šiais metais virtuvės maišytuvų kolekcija pasipildė dviems naujovėmis: „Talis M54“ ir „Aquno Select M81“.

„Talis M54“ – įspūdingas minimalizmas  

Naujasis maišytuvas „Talis M54“ ­išskiskiria minimalistine išvaizda. Jis siūlomas ne tik chromuotas ir nerūdijančio plienos spalvos, bet ir matinės juodos spalvos, kuri pabrėžia jo dailias linijas. Elegantiškas, laikui nepavaldus dizainas ir aukščiausia maišytuvo kokybė suteikia individualumo bet kokiam virtuvės interjerui.  

„Talis M54“ buvo kuriamas negalvojant apie konkretaus stiliaus virtuvę, todėl trys ikoniškos formos ir įvairūs apdailos variantai leidžia jam darniai įsilieti į bet kokią aplinką. Šio maišytuvo dizainas išsiskiria subtilia industrinio stiliaus elegancija, o stilingi ir funkcionalūs metalo elementai paruošti patogiam naudojimui.

Ilgą, paprastą „Talis M54“ siluetą pabrėžia plonytė rankena, o nepertraukiama maišytuvo linija suteikia jam „švarią“ bei elegantišką išvaizdą. Po rankena esantys minimalistiniai šalto ir karšto vandens žymekliai ir vandens purkštuvas snapelio apačioje yra sumontuoti taip subtiliai, kad lieka beveik nepastebimi. Visos maišytuvo detalės darniai atitinka bendrą maišytuvo dizainą.   

Ergonomiška rankena suteikia galimybę lengvai valdyti leidžiamo vandens parametrus. 7l/min greičiu tekanti laminarinė srovė leidžia greitai užpildyti didelius indus. Ir atvirkščiai, itin ekonomiška purškimo funkcija sumažina tekančio vandens kiekį iki 3,5 l/min.  

Intuityvaus srovės perjungimo mygtukas – ypatingai plokščias ir patogus, todėl palengvina kiekvieną jūsų žingsnį – nesvarbu, plaunate rankas ar daržoves. Ištraukiama maišytuvo purškimo galvutė leidžia lengvai išvalyti visą kriauklės plotą ir pasiekia net toliau esančius daiktus, pavyzdžiui, augalų vazonus.

Nesvarbu, koks – U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos, sumontuotas atviroje virtuvėje ar integruotoje virtuvėlėje – „Talis M54“ užtikrintai paverčia kriauklę virtuvės centru.

„Aquno Select M81“ – daržovių ir vaisių gerovei

Kartu su naujuoju „Aquno Select M81“ virtuvės maišytuvu „hansgrohe“ pristato naują integruotą sistemą. Netradicinis gaminio dizainas suderintas su novatoriška purškimo technologija ir specialiais priedais, sukurtas ir pradedantiesiems, ir profesionaliems virėjams bei maisto mėgėjams, kuriems valgio ruošimas yra kur kas daugiau nei būtinybė.

Integruotos sistemos pavadinimas „Aquno“ jungia du žodžius ­– „aqua“ ir „unit“ – „vanduo“ ir „elementas“, nes suteikia galimybę patirti visiškai naują vartotojo ir vandens sąveiką virtuvėje.  Pirmą kartą laminarinės srovės ir dušo purškimo režimus purkštuve papildo trečiasis – ypatingai švelnus, plokščias purškimo režimas „SatinFlow“ – dėl daugybės atskirų purkštukų sukuriama minkšta bei tanki srovės tėkmė.  

Maišytuvo pagrinde sumontuota sistema veikia kaip daržovių ir vaisių dušas. Naujoviškas purkštukų išdėstymas ir jų skaičius užtikrina pastebimai lygesnį lašelių pasiskirstymą. Tai reiškia, kad produktai nuplaunami kruopščiau ir švelniau.

„Aquno Select M81“ komplekte yra daugiafunkcinis sietas, puikiai telpantis po plačiu purškikliu. Taip ši maišytuvo sistema užtikrina lengvą ir efektyvų darbą.

„SatinFlow“ režimas patogus plauti net tokius didelius virtuvės rakandus kaip kepimo skardos. Šis režimas taupo vandenį, nes per minutę jo išteka tik 4 litrai. Laminarinės srovės srautas yra 7 l/min. Tai leidžia greitai pripildyti puodus ar nusiplauti rankas neeikvojant vandens.

Maišytuvo dušelis ištraukiamas net 76 cm ir tai užtikrina judėjimo laisvę virtuvėje – tarkime, leidžia pripildyti atokiau esantį kavos virimo aparatą. 

„Aquno Select M81“ traukia ne tik kruopščiai apgalvota konstrukcija, bet ir lengvai valomais paviršiais. Rankenos svirtelė yra maišytuvo dešinėje, o srovės perjungimo mygtukas „Select“ – kairėje. Tai užtikrina patogų visų „M81“ funkcijų valdymą.

Futuristinis, ekstravagantiškas „Aquno Select M81“ dizainas ir paprastos formos traukia žvilgsnius bei įsilieja į bet kokio stiliaus virtuvę. Galima rinktis iš dviejų variantų – L formos snapelio, išryškinančio griežtas maišytuvo linijas, arba aukšto lenkto, pabrėžiančio apvalių bei stačiakampių formų sinergiją. Ištraukiamas purkštuvas turi du reguliuojamus vandens srovės tipus.

Video iš Aquno pristatymo Frankfurto parodoje ISH

https://www.youtube.com/watch?v=XIOB1RYAb3E

Hansgrohe Metropol black matt   

 

   Puiki naujiena - Hansgrohe asortimente atsiranda spalvoti maišytuvai. Siūlomos juoda, balta, bronzos, aukso ir juodo chromo spalvos. Vidudinio kainų lygio vonios ir dušo kolekcijos tai ko seniai laukė išskirtinumo ir kokybės už priimtiną kainą ieškantys pirkėjai.  Hansgrohe Metropol black matt

Hansgrohe Metropol brushed bronze

 

Hansgrohe Talis E white matt

Penkių spalvų „Metropol“ ir „Talis E“ kolekcijų paviršiai suteikia platesnes dizaino galimybes. Metalo paviršiai „Brushed Black Chrome“, „Brushed Bronze“, „Polished Gold Optic“ yra puiki alternatyva tiems, kurių netenkina tradicinis chromas.

Rafinuotos metalo spalvos meistriškai sujungia modernumą ir eleganciją bei sukuria patrauklų kontrastą tiek šviesiame, tiek tamsiame interjere.

Madingos šiuolaikinės spalvos – matinė juoda ir matinė balta („Matt Black“ ir „Matt White“) – įtiks šiuolaikinės architektūros ir kontrastingų akcentų gerbėjams, o elegantiškas jų paprastumas suteiks išbaigtumo kiekvienam moderniam vonios kambariui.

Dizaino laisvė jūsų vonioje

Šalia „Metropol“ ir „Talis E“ kolekcijų „hansgrohe“ siūlo daugybę papildomų produktų naujomis spalvomis, kurie padeda sukurti stilingą, individualius poreikius atitinkančią stilingą aplinką. Nuo dušo sistemų su termostatiniu maišytuvu, dušo galvučių iki kampinių ventilių – kiekviena detalė gali tapti spalvingu akcentu arba suteikti vonios kambariui visiškai naują charakterį.

Be abejo, visos šios savybės neatskiriamos nuo „hansgrohe“ firminio braižo – patogumo ir dizaino.

Tikslus geometrinis dizainas ir aiškios linijos yra tai, kas padeda „Metropol“ maišytuvams sukurti nepamirštamą įspūdį.

Linija „Talis E“ suteikia modernių, bet kartu elegantiškų akcentų: siaura smailėjanti forma, puikiai suderinta svirties rankena ir maišytuvo snapelis sukuria laikui nepavaldžią išvaizdą.

Dėl patogumo Jums taip pat nereikės jaudintis – abiejose linijose yra skirtingų aukščių maišytuvų su skirtingais „ComfortZone“ variantais, kuriuos lengvai pritaikysite prie praustuvo formos ir dydžio bei savo poreikių. 

„Rainfinity“ – nauja dušo produktų kolekcija. Iš naujo atrasti dušo malonumai

Naujos dušo tendencijos

Inovacijomis garsėjantis Vokietijos gamintojas „Hansgrohe“ pristatė naują dušo produktų kolekciją „Rainfinity“, kuri į vieningą kompoziciją sujungia naujovišką stilingą dizainą, novatoriškas technologijas ir aukščiausią kokybę. Tai ne tik palaima kūnui, nauji pojūčiai duše, bet ir puošmena vonios kambariui. Modernus elegantiškos matinės baltos spalvos paviršius kartu su itin populiarios grafito spalvos dušo disku yra pagrindinis vonios kambario akcentas. Naujoviškos įgaubtos „Rainfinity“ dušo galvų formos, nauji sienos jungčių sprendimai bei praktiškas pečių dušas formuoja naujas industrijos tendencijas.

Inovatyvus požiūris į dušą

Stovėti lietuje dar niekada nebuvo taip gera.Ypač didelė 360 mm „Rainfinity“ dušo galvaapgaubia vandeniu visą kūną – nuo galvos iki kojų. Inovatyvus sieninis laikiklis leidžia reguliuoti dušo galvą nuo 10 iki 30 laipsnių kampu – tai padeda rasti patogiausią dušo padėtį prausiantis. Prausimosi duše patirtį dar labiau sustiprina lengvai įgaubtas vandens purškimo paviršius ir dušo galvos purškimo skylių išdėstymas. Tai užtikrina, kad vanduo prausiantis bėgtų ne tik ant galvos ir pečių, kaip įprasta dušuose, bet švelniai apgaubtų visą kūną. Trys skirtingi vandens purškimo būdai transformuos jūsų kasdienį prausimąsi duše į nepakartojamą patirtį. Vandens purškimo technologija „PowderRain“ suteiks visiško atsipalaidavimo pojūtį. Tūkstančiai švelnių vandens mikrolašelių apgobs kūną tarsi minkštutė vandens antklodė – neįtikėtinai švelnus ir tylus dulksnos dušas nepaliks abejingų. Dušo galvos centre sukoncentruoti purkštukai su  „Intense PowderRain“ srove leidžia itin lengvai nuplauti šampūną. Perlų lašus primenantis krioklio režimas „RainStream“ atgaivina ir lepina jus pastoviu, didelio intensyvumo vandens purškimu, tuo pačiu masažuodamas pečius ir nugarą.

 „Rainfinity“ kolekcijoje siūlomas ir specialus pečių dušas – prie sienos tvirtinamas pailgas modulis sukuria krioklio efektą, kurio krintanti „PowderRain“ vandens srovė maloniai atpalaiduos jūsų pečius, o galva liks sausa. Tai labai turėtų patikti moterims, nes plaukai išlieka sausi. Šis prietaisas turi ir dar vieną labai praktišką funkciją – tai ir aukštos kokybės lentynėlė, ant kurios susidėsite gausybę dušo reikmenų.

Beje, kolekcijoje yra ir „Showerpipe“ dušo sistema, kuri dušo reikmenų susidėjimui turi dar daugiau vietos. Sistema susideda iš stacionaraus galvos dušo, rankinės dušo galvutės bei stačiakampio dušo vamzdžio, prie kurio pritvirtintos lentynėlės. Visiškai naujas dizainas vonios kambariui suteikia modernumo. Dušo funkcijas ypač paprasta pasirinkti – naujoviškas sienoje paslėptas termostatinio maišytuvo modulis leidžia tai padaryti vieno „Select“ mygtuko paspaudimu.

Rankinio dušo galvutė „Rainfinity“ linijoje gali būti skritulio formos arba pailga tartum lazdelė – galėsite pasirinkti pagal savo poreikius ir vonios kambario dizainą. Beje, rankiniame duše yra ir dar viena unikali funkcija – „MonoRail“ srovė, kurią sukurti įkvėpė gerai žinomas Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodas, naudojamas ir garsiausiuose Europos kurortuose. Taigi, su „Rainfinity“ dušo kolekcija į jūsų namus atkeliauja ir sveikatinimo procedūros, kuriomis galėsite lepintis vos tik užsimanę.

Dizaino laisvė

„Rainfinity“ dizainas – optinė ekstravagancija. Didžiulės kabančios dušo galvos bei rankinės dušo galvutės su spalvotomis detalėmis suteikia vonios kambariui jaukumo. Didelis „Rainfinity“ produktų asortimentas suteikia daug galimybių įrengti dušą pagal asmeninius poreikius: dušo gaminiai gali būti tvirtinami prie sienos ar lubų, rankinės dušo galvutės su vienu ar trimis skirtingais vandens purškimo režimais, tradicinio dizaino ar lazdelės formos – įmanoma visiška dizaino laisvė.

 

Kokybė su pridėtine verte nuo 1901 metų

Vokietijos kompanija „Hansgrohe“ įkurta 1901 metais ir iki šiol jos akcininkai yra įkūrėjo anūkai. Tradicijos ir lyderystė leidžia kompanijai užimti svarbią vietą santechnikos pramonėje. „Hansgrohe“ prekės ženklas reiškia novatoriškus sprendimus, funkcionalų dizainą ir nepriekaištingą kokybę vonios kambariui ir virtuvei. Atsižvelgiant į estetiką, novatorišką dvasią ir vokišką inžinerinę patirtį, gaminami produktai, kurie išsiskiria puikiu dizainu ir funkcionalumu. Nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tai pridėtinė vertė, kurią įvertins kiekvienas klientas. „Hansgrohe“ leidžia kiekvieną dieną vonios kambaryje ar virtuvėje džiaugtis vandens grožiu ir teikiama nauda.

„Made by Hansgrohe“ – tai kokybės ženklas, kurį apibūdina patogumas, išmanios funkcijos, paprastas montavimas, ilgaamžiškumas ir servisas. Tačiau „Hansgrohe“ kokybė taip pat turi ir kitą aspektą: amžinai gražūs produktai, kuriuos mylėsite net ir po daugelio metų! Tai yra dizaino ir funkcionalumo simbiozės rezultatas, kuris taip pat yra ir puiki investicija, nes būstas su tokia įranga visada bus vertingesnis. Gamintojas jau daugelį metų gaminių dizainą kuria kartu su pasaulinio lygio dizaineriais, o tai garantuoja lyderystę santechnikos pramonėje ir daug naujų netikėtų sprendimų, kurie kuria šių produktų dizaino tendencijas. Visi produktai gaminami derinant aukštąsias technologijas bei meistriškumą ir kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės medžiagas. Griežti kokybės reikalavimai ir reguliari nepriklausomų institutų priežiūra užtikrina nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgą naudojimo laiką.

Kompanijos sėkmė glūdi paprastoje filosofijoje – ten, kur žmonės ieško malonumo, jį privalu sukurti be jokių kompromisų.

Daugiau informacijos apie naujus „Rainfinity“ dušo produktus: www.hansgrohe.lt

„AXOR Edge“ – išskirtinis brangakmenis vonioje

Praėjus 13 metų po pirmosios bendros kolekcijos su prancūzų dizaineriu Jean-Marie Massaud, AXOR pristatė naują vandens maišytuvų kolekciją „AXOR Edge“ – prabangią geometrinių formų ir itin tikslaus apdirbimo simbiozę. Dizainerio kurta kolekcija peržengia ribas tarp estetikos ir technologijos: asimetriškai sujungti kubai pasirodo kaip įspūdingas brangakmenis.

Apdirbimo deimantais metu sukuriamos itin tikslios linijos ir paviršiai. „AXOR Edge“ kolekcijos maišytuvai papuošti ornamentų struktūra, o jų išskirtinę prabangą ir puošnumą pabrėžia „AXOR FinishPlus“ poliruoti paviršiai. Kolekciją sudaro maišytuvai praustuvui, voniai, dušui ir bide.

Dizainas: geometriškas, architektūriškas ir asimetriškas

„AXOR Edge“ tuo pat metu masyvus ir delikatus: simetriškos linijos ir paviršiai sujungiami asimetriškai. Ornamentais papuošti trijų dydžių maišytuvai sukuria naują lytėjimo potyrį, su maksimaliai daug blizgesio ir spindesio.

Norintiems išskirtinės išvaizdos „AXOR Edge“, maišytuvai siūlomi su daliniu paviršiaus ornamentu. Asmeniniai patobulinimai galimi naudojant septynias poliruotas „AXOR FinishPlus“ paviršių spalvas: nuo poliruoto aukso iki poliruoto juodojo chromo. Šie maišytuvų paviršiai yra gaminami AXOR gamykloje specialiose vakuumo kamerose, naudojant aukščiausio technologinio lygio PVD procesus. Fizinio garų nusodinimo (PVD) technologija užtikrina paviršiaus patvarumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Tačiau svarbiausia, jie suteikia ypatingo spindesio ir spalvingumo prabangioms vonioms.

„Bendradarbiaudami su AXOR visada siekiame sukurti kuo geresnį vartojimo potyrį. Su „AXOR Edge“ mes radome būdą, kaip patenkinti nagingumo ir unikalumo poreikį bei sukurti skulptūrą iš kasdienio objekto. Tai daugiau nei maišytuvai. Kiekvienas kolekcijos objektas yra brangakmenis, šedevras, unikalus architektūrinis objektas, sukurtas iš žalvario bloko ir aprengtas asmeniškai pritaikyta apdaila. Iš tiesų, tai funkcionalus meno kūrinys, kuris su jumis dalinasi intymiomis akimirkomis. Tai yra mano prabangos suvokimas“, – sako Jean-Marie Massaud.

Technologija: preciziškas tikslumas prabangos blizgesio pagrindas

Aukščiausio technologinio lygio deimantinės pjovimo mašinos sukurtos specialiai AXOR Edge gamybai užtikrina plokštumų ir kampų tikslumą.  Kosmoso ir lazerių pramonėje naudojami įrenginiai su deimantinėmis galvutėmis nufrezuoja kampus tiksliai 45 laipsnių kampu. Subtilios konstrukcinės detalės taip pat sukurtos itin tiksliai: deimantais žalvaris nupoliruojamas mikrono tikslumu. Linija po linijos tuo pačiu būdu nubrėžiamos itin tikslios piramidės, sukurdamos šviesos ir šešėlių žaismą ir taip pabaigdamos šį manieringą brangakmenį.

Interviu su Jean-Marie Massaud: apie save ir AXOR

Papasakokite apie save. Kaip tapote dizaineriu?

Esu kilęs iš paprastos šeimos. Gimiau Tulūzoje, turiu mokslinį technologinį išsilavinimą. Mokiausi inžinerijos mokykloje aviacijos inžineriją, tačiau tai buvo labai specializuotas mokslas. Būdamas maždaug 19-os metų atradau dizainą ir pagalvojau: kas gi tai? Tai juk tobulas darbas, lyg atostogos, kur viskas įskaičiuota. Gali su projektais daryti ką tik nori, su bet kokiais projektais.

Kas jums yra dizainas? Kaip jį suprantate?

Man dizaine svarbiausia kontekstas. Jis gali būti labai platus, gali būti siauras, fokusuotas. Taip pat reikia matyti gaires. Tai gali būti kultūriniai, ekologijos, ekonominiai dalykai, tačiau yra ir kitų gairių, kurios atrodo itin paradoksaliai. Kai išsiaiškini gaires, tereikia atrasti paprastą sprendimą, kaip viską sulieti į vieną – tai yra elegantiškas dizainas.

Turite aiškią gyvenimo filosofiją. Ar ji daro įtaką darbui studijoje?

Šiais laikais visi dirba 24 valandas per parą, ypač kūrybininkai, nes smegenys nuolat veikia. Jei visą laiką dirbame, tai dirbkime atostogaudami. Pradėjau daug keliauti, gyvenau Pietų Prancūzijoje. Šiuo metu turiu ryšį su savo komandą per iPad Pro. Galiu dirbti būdamas miške, kalno viršūnėje, jūroje. Mes dirbame laisvai, bet kartu. Kažkas yra Nante, kiti – Paryžiuje. Aš – St. Paul de Vence. Tačiau mes visi turime ryšį. Tik tiek. Mes dalinamės tokiu gyvenimu ir darbu. Svarbu dalintis tarpusavyje.

Papasakokite apie naujausią projektą, kurį kūrėte AXOR

Naujoje „AXOR Edge“ kolekcijoje mes tyrinėjome ekstremalaus tobulumo ribas. Unikalumo, nepaklūstančio standartams. Emociją norėjome sukurti stebindami žmones. Kai kokybė privaloma, komptencija priklauso, emocija turi būti svarbiausia. Mes dalinamės savo patirtimi, ką reiškia gyventi tobulame pasaulyje, iš kurio geriausi architektai ir dekoratoriai semiasi idėjų. „AXOR Edge“ gali būti šios unikalios kompozijos dalimi.

Kas jus įkvėpė sukurti „AXOR Edge“?

Prancūzijoje gilios arts décoratifs tradicijos. Architektai dirba su labai daug supernagingų meistrų ir skulptorių kurdami, pavyzdžiui, fasado audinį. Mes pagalvojome: ok, AXOR yra aukščiausios kokybės prekės ženklas. Patyrinėkime kai kuriuos procesus ir sukurkime čiaupą, kuris ne tik išliejamas ir nupoliruojamas. Sukurkime skulptūrą!

Kas jums yra prabanga?

Man prabanga – kokybė ir meistriškumas, be jokios abejonės. Tačiau prabangoje yra papildomos vertės. Tai kultūros, paveldo sluoksnis, kuris atsiskleidžia šiuolaikiniame pasaulyje. Tai kita dimensija – galbūt ji nėra būtina, tačiau ji spinduliuoja kultūrą.

Papasakokite apie bendrabarbiavimą su AXOR

Norint įgyvendinti tokio lygio projektą, privalai turėti resursų, be to, reikia pasitikėjimo. Pasitikėjimo kurti visiškai naują įrangą, tikslią mikrono lygiu. Štai ką reiškia dirbti su tokiu išskirtiniu parnertiu kaip AXOR. Mes esame prabangių laikrodžių gamybos lygyje. Tačiau tuo pat metu leidžiame visiems klientams pasirinkti jam patinkančią apdail

Trumpas dosjė

1990 m. pabaigęs Paryžiaus ENSCI-Les Ateliers Jean-Marie Massaud dirbo prie įvairaus dydžio ir stiliaus projektų. Tarp jų buvo vulkano įkvėptas futbolo stadionas Meksike, ‘Manned Cloud’ orlaivio konceptas įmonei ONERA, taip pat apdovanojimų pelnę kasdienio vartojimo daiktai. Jo darbai siekia atnaujinti subjektą iš naujo permąstant gaires, instinktyviai siekia elegantiškumo ir lengvumo.

Daugiau informacijos apie „AXOR Edge“: www.axor-design.com/axor-edge

Daugiau informacijos apie „AXOR“: axor-design.com

Katalogai atsisiuntimui

Axor MyEdition Axor MyEdition

 Phoenix Design studijos sukurta kolekcija, kurią galime prisitaikyti savo interjerui pasirinkdami ne tik maišytuvo spalvą, bet ir medžio, odos, stiklo ar marmuro paviršiaus plokštelę. Išsiskiria šie maišytuvai ir ypatinga plačia minkšta PowderRain vandens srove. 

 

 

 

 

„AXOR MyEdition“ – išskirtinė kolekcija vonios kambariui

 

AXOR MyEdition“. Personalizacija ir išskirtinumas. Prabanga ir tobulumas

Praėjus 25 metams nuo „AXOR“ prekinio ženklo sukūrimo, vokiečių kompanija „Hansgrohe Group“ pristato jubiliejinę kolekciją „AXOR MyEdition“, kuri skirta individualumui pabrėžti ir atveria naujas vonios kambario įrangos personalizavimo galimybes. Išpuoselėtas gaminių dizainas praplečia ribas, o galimybė prisitaikyti produktą pagal savo poreikius patenkins kiekvieno kliento unikalumo troškimą.

Kolekciją „AXOR“ sukūrė kartu su „Red Dot Design Team 2018“ titulo laimėtojais „Phoenix Design“ kūrybos namais.

„Galimybė apie save papasakoti specialiai pritaikytais dizaino elementais – prabangos ženklas. Siūlydami „AXOR MyEdition“ mes atveriame duris kūrybiškumui. Spalvos, medžiagos ir raštai leis turėti unikalų maišytuvą“, – sako „Phoenix Design“ atstovas Andreas Diefenbachas.

Pasirinkite savo maišytuvo išvaizdą patys. Patenkinkite savo poreikį būti unikaliam. Pasinaudokite naujomis galimybėmis turėti personalinius išskirtinius gaminius, kuriuos siūlo „AXOR MyEdition“. Aiškios ir tiesios kolekcijos gaminių linijos nustato asmeninio kūrybiškumo kryptį. Maišytuvų dekoratyvinės plokštelės standartiškai siūlomos veidrodinės ar juodo stiklo, o taip pat gali būti užsakomos metalinės įvairių spalvų plokštelės. O jei tokio pasirinkimo maža, pagal poreikį galima rinktis dekoratyvinę plokštelę, pagamintą iš odos, medžio ar net marmuro.

Tobula naujos technologijos srovė

Šioje kolekcijoje net bėgančio vandens srovė – inovatyvi. „PowderRain“ technolgiją „AXOR“ 2017 m. pristatė dušo galvutėse. Nuo šiol švelnaus odos drėkinimo jausmas įmanomas atsukus vandens maišytuvo rankenėlę. Neįprastas bėgančio vandens jausmas nepaliks abejingų. Su „PowderRain“ technologijos srove vanduo bėga praktiškai be garso, o vandens lašai odą drėkina neatšokdami. Maišytuvą atsisukęs žmogus pasijus lyg paniręs į minkštą vandens kokoną, iš kurio nesinori išlįsti. Toks metodas maišytuvuose pristatytas pirmą kartą.

Unikalus architektūriškas dizainas

Maišytuvas sukurtas taip, tarsi būtų atskiras išskirtinis meno kūrinys.

Monolitinis. Minimalistinis. Dominuojančių stačiakampio formų dizainas, kuris spinduliuoja prabangą nuo plokštelės iki rankenos. Įspūdingo dydžio plokštelė skirta kūrybiškumui ir individualumui pabrėžti. Veidrodinis stiklas, juodas stiklas ar daugelis kitų siūlomų paviršių. Avantgardo kūrinys, skirtas individualizacijos amžiui.

Naujas išskirtinumo lygis

„AXOR MyEdition“ – tai nauja avangardinė koncepcija maišytuvams. Jos pagrindas yra solidus metalinis maišytuvo korpusas, kuris gali būti chromuotas arba spalvotas – siūloma net 15 skirtingų spalvų paviršių! Maišytuvą karūnuoja nuostabi dekoratyvinė plokštelė, pagaminta iš bet kurios išskirtinės medžiagos: stiklo, metalo, medžio, marmuro ar net odos! Siūlomos įvairių spalvų plokštelės suteiks dar daugiau žvilgesio. Jos kuria naują jausminę patirtį, unikalią išvaizdą ir blizgesį. Dabar „AXOR“ leidžia pasirinkti ir susikurti savo individualų kūrinį.

 

Kiekviena plokštelė unikali

Įmantrios, natūralios medžiagos neleidžia abejoti „AXOR MyEdition“ originalumu. Sukurta kruopščiai prižiūrint. Pagaminta su precizišku kruopštumu. Išbandyta pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis siekiant tobulumo.

Rezultatas: nuostabūs ir įspūdingi paviršių egzemplioriai.

Toks yra oda dengtas „AXOR MyEdition“ maišytuvas. Viršutinė dalis pagaminta iš atidžiai atrinktos aukščiausios kokybės europietiškos NAPPA odos, kuri yra meistriškai apdirbta ir maloni lietimui.

Labai solidžiai taip pat atrodo prabangus graikinio riešuto lukštas. Jo kelionė nuo medžio iki maišytuvo prasideda Amerikoje. Iš rafinuotų medžio lakštų pagaminta tvirta medžiaga, turinti turtingus rudus tonus ir nuostabią struktūrą.

Arba baltasis Lasa marmuras iš pietų Tirolio. Aukso spalvos linijomis išvagotas natūralus akmuo puošia tokias prestižines vietas kaip „Ground Zero“ metro stotis Niujorke. Idealiai tiksliai nupjauti marmuro detalės kraštai ir pati medžiaga sukuria ypatingą aurą. Tamsusis Nero Marquina marmuras iš Baskų regiono Šiaurės Ispanijoje yra nemažiau įspūdingas prabangos akcentas. Elegancijos viršūnė.

Išskirtiniai originalai. Kiekviena plokštelė yra unikalus pavyzdys.
Solidus pasirinkimas praustuvams ir vonioms.

Personalizacija

15 išskirtinių „AXOR FinishPlus“ paviršiaus padengimo spalvų suteikia laisvę kūrybiškumui ir nustato naują dizaino ir kokybės standartą. Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite – poliruotą auksą ar šlifuotą bronzą, visi variantai pagaminti naudojant naujausią PVD technologiją, yra nepaprastai tvirti ir ilgaamžiai, o kartu atspindi namų šeimininkų asmenybę, nes tai individualus pasirinkimas. Maišytuvas gali būti užsakomas viena spalva arba skirtingomis spalvomis, pavyzdžiui korpusas juodas, o viršutinė dekoratyvinė plokštelė – auksinė.

PVD – solidi paviršių padengimo technologija

Aukštųjų technologijų ir meistriškumo simbiozė: 15 spalvotų “AXOR FinishPlus” paviršių su individualiu charakteriu. Kiekviena spalva yra intensyvaus kūrimo proceso rezultatas.

Gaminama „AXOR“ gamyklos vakuumo kamerose, naudojant pažangiausius PVD (Physical Vapour Deposition) procesus.

Fizinio garų nusodinimo (PVD) technologija užtikrina paviršiaus patvarumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą, nes paviršius yra nepaprastai atsparus trinčiai bei įbrėžimams.

PVD technologijos principas: chromuotas paviršius kameroje papildomai padengiamas itin atspariu spalvotu cirkonio-nitrato sluoksniu, kuris yra iki 0.3 μm storio ir yra labai kietas, todėl žymiai atsparesnis už chromą. Paviršius įgauna išskirtinę spalvą: poliruotą blizgią arba šlifuotą matinę. Kiekvienas procesas užbaigiamas rankiniu būdu, šlifavimas kruopščiai kontroliuojamas, kad įgyvendinimas būtų tobulas.

PVD privalumai:

  • Didesnis atsparumas įbrėžimams
  • Didesnis atsparumas korozijai
  • Ilgaamžis paviršiaus blizgesys
  • Galimi ivairūs spalvų paviršiai (15 spalvų!)
  • Didesnis atsparumas įvairiems plovikliams
  • Ekologiškas gamybos procesas

Ekstravagantiškos asmenybės išraiška

Jaudinanti dermė, malonumas liesti: blizgaus ir matinio raudonojo aukso paviršių kombinacijos dermė pabrėžia ypatingą spindesį ir prabangą. Tai dviejų apdailos paviršių derinimo pavyzdys, kuris pabrėžia išskirtinės apdailos galimybes.

Drąsus pareiškimas Jūsų vonios kambariui: ant grindų stovintis praustuvas su maišytuvu “AXOR MyEdition”. Matinis juodas korpusas puikiai dera su matine bronzos plokštele.

Trijų skylių chromuotas praustuvo maišytuvas su baltuoju Lasa marmuru iš pietų Tirolio subtiliai aplinkai.

Medžiagos su charakteriu

Amerikietiško riešutmedžio maišytuvas – tai duoklė gamtos grožiui. Nepakartojama. Puikiai tinka „AXOR MyEdition“ į sieną montuojam vandens maišytuvui, kuris harmoningai dera su tokios pat apdailos praustuvu. Absoliutus grožis.

Tobulas išskirtinumas vonioje

Individualizavimas be kompromisų net ir vonioje. Monolitinis ir įspūdingas keturių skylių vonios maišytuvas su rafinuotu Nero Marquina marmuru iš Baskų krašto yra neabejotinas prabangos akcentas.

 

VIDEO iš Milano parodos su naujienų pristatymu rusų kalba čia

Daugiau informacijos apie „AXOR MyEdition“: axor-design.com/myedition

Daugiau informacijos apie „AXOR“: axor-design.com

Katalogai atsisiuntimui

 

„Hansgrohe“ dušo produktai su „PowderRain“ srove

Kasdieninis dušas tapo ypatinga mūsų gyvenimo dalimi. Tai „Hansgrohe“ gamintoją paskatino sukurti naują dušo srovę „PowderRain“, kuri kasdienį dušo naudojimą padaro ypatingą ir unikalų.

PowderRain srovė pristatyta praeitais metais „AXOR“ dušo programoje. Nuo šių metų dušo produktai su „PowderRain“ jau siūlomi ir „Hansgrohe“ prekinio ženklo asortimente.

 

 

Pagrindiniai šios srovės bruožai: itin švelni, nesitaškanti ir tyli srovė (tropinis dušas, dulksna). Tuo pačiu ši srovė labai gerai nuplauna šampūną ar dušo gelį.

Šampūno nuplovimas su „PowderRain“ srove:

Švelnus, tylus, purškiantis: naujasis kokono formos dušas

Tūkstančiai smulkių mikrolašelių, purškiamų naujuoju „Hansgrohe“ srovės režimu „PowderRain“ apgaubs kūną ir leis pasijusti lyg kokone. Raminanti vandens srovė skirta visiškam atsipalaidavimui ir komfortui, ji neįtikėtinai švelni ir tyli. Smulki srovė buvo specialiai sukurta atpalaiduojančiam poilsiui. Kad jaustumėtės apglėbti ir saugūs bei galėtumėte kasdien mėgautis unikaliais prausimosi duše pojūčiais.

 

Itin tylūs mikrolašeliai – sukurti „Hansgrohe“ garso laboratorijoje

„Hansgrohe“ dušo produktuose integruota sistema „PowderRain“ reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį. Dėl tūkstančių mikrolašelių jausitės lyg stovėtumėte vasaros lietuje. Purkštukai purškia vandenį itin tyliai. „Hansgrohe“ garso laboratorijos specialistams pavyko ypač sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą: iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. Be to, „PowderRain“ ne tik švelnus, bet ir efektyvus. Nesuskaičiuojama galybė itin smulkių lašelių labai efektyviai nuplaus dušo gelį ir išskalaus šampūną.

„hansgrohe PowderRain“ garso testas:

Mikrolašeliai, maksimalus efektyvumas, mažiau taškymo ir ekonomiškumas

Vandens tiekimas mikrolašeliais yra toks sumanus, kad prausiantis duše beveik nesitaško. Mažiau besitaškanti srovė gali reikšti tik vieną: mažiau kalkių nuosėdų = mažiau valymo. Tikras malonumas kiekvienam vonios kambariui.  Ar tausojate aplinką? „PowderRain“ mažina vandens sąnaudas. Taip prausdamiesi duše sutaupysite iki 20 procentų vandens ir elektros energijos. Mėgaukitės natūraliu prausimosi duše malonumu ir tuo pačiu tausokite išteklius!

Taškymosi palyginimas:

 

„hansgrohePowderRain“ taškymosi testas:

Daugiau informacijos čia

„Hansgrohe”: estetikos ir funkcijos darna

Vokietijos kompanija „Hansgrohe”, žinoma dėl savo inovatyvių techninių sprendimų ir bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto ISH parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix Design” sukurtoms dušo kolekcijoms „Croma 280”, „Raindance E”, naujoms „Metropol” ir „Metropol Classic” maišytuvų kolekcijoms bei „RainSelect” termostatų moduliams.

Auksinė „Metropol Classic” kolekcija

„Hansgrohe” maišytuvų kolekcija pasipildė „Metropol Classic” – bendradarbiaujant su „Phoenix Design” sukurta aukščiausio lygio maišytuvų, skirtų privatiems ir viešbučių vonios kambariams, kolekcija. Išskirtinis šios kolekcijos elementas – auksiniai akcentai. Pagal specialų užsakymą gaminami ir maišytuvai ne mažiau elegantiškais gryno chromo paviršiais.

Charakteringas kolekcijos bruožas – aiškios briaunos ir lenktos linijos, pereinančios į kvadratinį pagrindą. Auksiniai paviršiai išgauti padengiant chromą specialia PVD technologija ir yra nepaprastai atsparūs trinčiai ir įbrėžimams. Derinant prie „Metropol Classic”, sukurtos ir jau egzistuojančių dušo sistemų versijos, papuoštos auksiniais akcentais.

Universalusis „Metropol”

„Metropol”, sukurta taip pat kartu su „Phoenix Design”, yra plačiausia vonios maišytuvų kolekcija, siūlanti trijų tipų maišytuvų rankenas ir prie grindų tvirtinamą maišytuvą laisvai stovintiems praustuvams ar vonioms. Kolekciją iš kitų išskiria ryškus ir aiškus geometrinis dizainas – kvadratinio skerpjūvio pagrindas ir maišytuvo snapeliui lygiagreti rankena sukuria tikslumo ir harmonijos įspūdį. „Metropol” nesunku parinkti bet kuriems poreikiams – siūlomi trys pagrindo aukščiai ir du snapelio ilgiai įvairiems praustuvams ir naudojimo įpročiams, vonios ir dušo maišytuvus galima pasirinkti tradicinio ar montuojamo į sieną dizaino.

„Hansgrohe” buvo pirmieji pasiūlę kilpos formos maišytuvo rankeną dar 1980-aisiais. „Metropol” tęsia šią idėją, tačiau galima rinktis ir uždarą arba naujausio tipo – su specialiu „Select” kartridžu, leidžiančiu įjungti ar išjungti vandens srovę mygtuko paspaudimu be jokių papildomų priemonių.

„Raindance E” – tarsi šokis lietuje

Kvadratinė elegancija – švarios ir aiškios „Raindance E” linijos papuošia bet kurį vonios kambarį. Montuojama sienoje ar ant specialaus stačiakampio vamzdžio kvadratinė 30×30 cm galva užieja kūną tūkstančiais minkštų stambių lašų, o purkštukai centre išdėstyti mažesniais intervalais ir intensyviai prausia stipresne srove. Montavimui lubose numatytas dar didesnė – net 40×40 cm daušo galva. Visi „Raindance E” modeliai galimi ir su „EcoSmart” technologija, leidžiančia taupyti vandenį. Iki 60 cm pločio siekiantis termostatas, kuris gali tarnauti kaip lentynėlė , ir vertikalus vamzdis padengti specialiu stiklu. Beje, vamzdis gali būti dviejų ilgių – 150 cm versija puikiai tinka šeimoms, turinčioms vaikų arba prausimuisi sėdint. Minimalistinis „Raindance E” elementų dizainas puikiai dera su kitomis „Hansgrohe” maišytuvų kolekcijomis ir dušo produktais.

Pasirink malonumą su „RainSelect”

Didėjančių dušo erdvių ir skirtingo stiliaus vandens sroves pasirinkti leidžiančių dušo galvų tendencija tęsiasi. „Hansgrohe RainSelect” siūlo supaprastintą ir intuityvų vandens srovės pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu – visai kaip elektros jungikliai leidžia sukurti įvairius apšvietimo scenarijus patalpoje. Horizontalus komponavimas ir taurios medžiagos –metalas arba baltas ar juodas stiklas – pabrėžia minimalistinį prietaiso dizainą. Šalia mygtukų išdėstyti elegantiški vandens srovės stiprumo ir temperatūros reguliatoriai. „Hansgrohe Select” technologija yra grynai mechaninė ir veikia be elektros. Tame pačiame korpuse įrengta ir rankinio dušo jungtis bei laikiklis, o tai leidžia išvengti papildomo sienos gręžimo. „RainSelect” termostatų moduliai vizualiai estetiškai dera prie „Rainmaker Select” ir kitų viršutinių dušo galvų.

Populiarusis „Croma” ir naujo dydžio dušo galvos „Croma 280”

Vartotojų apklausos parodė, kad didelio skersmens viršutinės dušo galvos vis dar labai mėgstamos. „Croma” – papuliariausia ir itin įvairiapusė „Hansgrohe” dušo produktų kolekcija. Naujausia jos dalis – „Croma 280” serija pirmiausia įspūdį padaro savo matmenimis: dušo galva, kaip ir nusako pavadinimas, yra net 280 mm skersmens. Įdėmiau įvertinus, įspūdis neblėsta – pagaminta iš metalo, garantuojančio ilgaamžiskumą, „Croma 280” stebina formų tikslumu ir švariomis linijomis.

Duše vanduo maišomas su oru, todėl mažiau taškosi ir sukuria švelnesnį, malonesnį pojūtį. O pasirinkus variantą su „EcoSmart” technologija, vandens bus sunaudojama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei standartiniuose modeliuose.

Nauja ilgai laukta funkcija – „Unica Comfort”

Dušo vamzdį išrado „Hansgrohe„ įkūrėjas Hansas Grohe. Šiandien „Hansgrohe” šį išradimą pristato iš naujo. Dabar jis tarnauja ne vien kaip rankinio dušo laikiklis, bet ir kaip tvirta rankena įsikibti, sertifikuota „TÜV Süd“. Saugumas vonioje, o ypač duše, kur grindys visuomet šlapios, yra kasdieninis visų rūpestis. Todėl net keista, kaip iki šiol niekas nesugalvojo sujungti šių dviejų funkcijų. Šie 25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą, todėl galima drąsiai įsitverti. Dar vienas netikėtas sprendimas – neslidžiu plastiku padengtas skersinis, itin naudingas, kai reikia pasirūpinti kojomis. Kompaktiška versija taip pat tinka ir vonioms, yra integruota šampūno lentynėlė.

„Hansgrohe“ virtuvės plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistema

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru, „Hansgrohe“ gamintojas kartu su „Phoenix Design” sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą.

KOKYBĖ IR DIZAINAS

Naująją „Hansgrohe“ virtuvės kombinacijų sistemą sudaro plautuvės, gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, maišytuvai ir dviejų modelių valdymo elementai, „sBox“ įtaisas, vandens šalinimo sistema ir tvirtinimo elementai bei žarnos. Tai itin efektyvus, iki smulkmenų apgalvotas blokas, atitinkantis aukščiausius funkcionalumo, ilgaamžiškumo, kokybės ir dizaino standartus bei palengvinantis kasdienės ruošos darbus. Su šia sistema galima rinktis bet kurią iš 16 modelių „Hansgrohe“ plautuvių, prie kurių puikiai dera ir maišytuvai. Geometrinės formos, šiek tiek suapvalinti kampai, platus kraštas suteikia plautuvėms šiuolaikišką įvaizdį ir palengvina priežiūrą, be to, jas galima montuoti ant stalviršio arba po juo.

Hansgrohe 2017 metų naujienų katalogas

 

AXOR naujienos 2017

„AXOR“ – tai dizaino ir technologijų tobulumas

„AXOR“ kuria ir gamina maišytuvus, dušo produktus ir aksesuarus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. „AXOR“ produktai skirti visiems, kurie ieško prabangos ir tobulumo. Tai unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka „AXOR“ koncepciją – „Form follows Perfection“: produkto kurimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų „AXOR“ bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kitais. Daugybė „AXOR“ produktų yra gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. „AXOR“ yra „Hansgrohe Group“ prekinis ženklas.

Šiais metais „AXOR“ ir vėl nustebino! Svarbiausios naujienos čia:

„AXOR Uno“. Tobulas puristinis dizainas

Vamzdžiai yra seniausias vandens perdavimo būdas. Jie yra ir naujos kolekcijos akcentas, kuri sukurta kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. „AXOR Uno“ sukurtas pagal bekompromisinį puristinio dizaino principą: du idealiai apdirbti cilindrai sujungti stačiu kampu. Čiaupai ir rankenėlės siūlomi dviejų tipų: arba tiesios griežtos formos, arba švelniai išlenktos. Aiškūs kontūrai ir teisingos proporcijos sukuria ypatingą aurą, atrodo solidžiai ir elegantiškai bet kurioje aplinkoje. Specialūs spalvoti paviršiai vonios kamariui suteiks dar daugiau prabangos spindesio.

Axor Uno Zero handle

Axor Uno

Axor Uno

Axor Uno Axor Uno

„AXOR Montreux“. Tobulas autentiškumas

Priminimas apie iškilią epochą, augančios gerovės ir modernizacijos laikus. „Phoenix Design“ dizaino studija sukūrė vonios kambario ir virtuvės kolekciją pagal pirmųjų pramoniniu būdu gaminamų čiaupų stilių. „AXOR Montreux“ simobolizuoja autentiškumą ir technikos progresą. Klasikinės formos ir detalės charakterizuoja XX a. pradžios stilių. Produktai atitinka pačius aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Tobulumas detalėse. Autentiškumas. Jokių kompromisų. „Axor Montreux“ išsaugoti esminiai to laikmečio stilistiniai akcentai, tačiau neatrodo tarsi iš tikrųjų būtų pagaminti prieš daugiau kaip šimtmetį. 

Axor Montreux

 

„AXOR“ dušo produktai: dizaino šedevrai ir žavingos vandens procedūros

Puristinis dizainas, žavingos vandens procedūros ir nepriekaištinga išvaizda. Dušo produktai sukurti kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. Genialumas paprastume: apvalus galvos dušas „AXOR 350“, dušo sistema „AXOR ShowerPipe 800“, termostatinis maišytuvas „AXOR 800“, stačių kampų dušo galvos „AXOR 250 / 580” ir „AXOR 460 / 300“, termostato modulis „AXOR Select“. O naujasis „AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” nuginkluoja savo didybe, jėga ir prabanga.

„AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” – naujas “AXOR” dušo flagmanas ir nauja dušo dimensija. Vandens grožis puristinio dizaino ir naujausių technologijų fone. Beprecedentinė neturinti analogų dušo srovė, ištobulinta per daugelį tyrimo metų. Dušo galva pagaminta iš aukštos kokybės metalo, jos ilgis 1,2 m, plotis 30 cm, su plačiu ir lygiu paviršiumi. Dizaino šedevras kūnui, protui ir dušo erdvei. Jos keturi nuo vandens srauto atsidarantys „sparnai“ ir integruotas apšvietimas ne tik sukuria efektyvų foną vandeniui, bet atspindi naują dušo komforto lygį. Trys dušo srovės garantuoja prašmatnias vandens procedūras: koncentruota mono srovė centre, plati lietaus srovė ir PowderRain – nauja dušo srovė panaši į dulksną. Atpalaiduojantis masažas, raminantis lietaus dušas arba minkšta dulksna. Galima įjungti kiekvieną srovę atskirai arba visas iš karto. Genialus dušas, paliekantis neišdildomą įspūdį!

„AXOR 350” dušo galva užburia savo išlaikytu puristiniu dizainu. Jos didingos apvalios formos bus puošmena kiekvienai vonios kambario erdvei. Aukščiausios kokybės metalo plokštės kraštų apdirbimas pabrėžia stilistines savybes, atspindi auščiausios klasės meistriškumą. Dušo galva ypatinga ne tik solidžiu dizainu, bet ir nauja revoliucine dušo srove „PowderRain”, kuri panaši į dulksną – lengvą lietaus dušą.

„AXOR showerpipe 800” naują dušo sistemą sudaro AXOR 350” dušo galva, kombinacijoje su nauju termostatiniu maišytuvu, stikline lentynėle ir dušo galvute. Mes garantuojame prabangaus dušo pojūtį! Šiuos dušo produktus galima užsakyti su 15 skirtingais paviršiais. Solidi spalva vonios kambario interjerui suteiks dar daugiau prabangos jausmo.

 

„AXOR” dušo galvos yra aiškių stačiakampio formų. Geometrinis tikslumas – atpažįstamas dizainas. Dušo galvos diskas pagamintas iš aukštos kokybės metalo, galimos kelios skirtingos dušo srovės: krioklys švelniam pečių masažui, stipri ir koncentruota mono srovė ar platus lietaus dušas. Dušo galvos diskas lengvai išardomas ir valomas. Galima užsakyti 15 skirtingų spalvų.

„AXOR Select” termostato modulis puikiai tinka „AXOR” dušo galvų valdymui. Jo solidus, neįkyrus dizainas elegantiškai papildys bet kurią vonios kambario erdvę. Dideli mechaniniai „Select” mygtukai skirti patogiam dušo srovių įjungimui ir išjungimui. Atskiromis rankenėlėmis reguliuojamas vandens srautas ir temperatūra.

0:52

01:

Hansgrohe – dizaino lyderis santechnikos pramonėje

Dizaino lyderis pagal IF reitingą

Pagal naujausią 2017 metų Tarptautinio Dizaino Forumo (International Design Forum – iF) vertinimą, kompanija „Hansgrohe Group“ su prekiniais ženklais „AXOR“ ir „Hansgrohe“, surinkusi 1040 taškų yra 6 pozicijoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretenduojančių kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius žymius prekinius ženklus, kaip „Audi“, „BMW“ ar „Apple“. Tarp visų santechnikos gamintojų „Hansgrohe“ kompanija yra lyderė!

IF kompanijų reitingus galima surasti čia, įvedus į paiešką gamintojo pavadinimą: http://ifworlddesignguide.com 

Ypatingas įvertinimas 2017 m.kovą – prestižinis apdovanojimas „iF Gold Award”, suteikiamas už išskirtinį dizainą. Šis apdovanojimas „Hansgrohe“ kompanijai suteiktas už „AXOR“ prekinio ženklo „AXOR Uno“ serijos maišytuvų dizainą.

Hansgrohe Select virtuviniai maišytuvai- naujas patogumo standartas. Paspaudę mygtuką sustabdysite ir vėl paleisite vandenį neliesdami maišytuvo rankenėlės. Nereikės iš naujo reguliuoti vandens temperatūros. Mygtuką paspausti patogu net ir nešvariomis rankomis.

Hansgrohe Metris SelectHansgrohe Metris Select

Hansgrohe Metris Select

 

KAM VANDENS SROVĘ VALDYTI MYGTUKU?

Palyginus neseniai šis klausimas dar galėjo nuskambėti keistai. Ir tikrai – ar patogu ir tikslinga paprasčiausiu spustelėjimu reguliuoti dušo galvutės arba maišytuvo vandens srovę? Mygtukais patogu valdyti įvairius elektros prietaisus, telefonus ir net užvesti automobilį, bet kaip su dušo galvute ar maišytuvu? Vokiečių santechninės įrangos gamintoja „Hansgrohe“ jau daugiau kaip šimtmetį santechnikos inovacijas vonios kambaryje paverčia savaime suprantamu dalyku. Tarkim, 1928 metais pagamino pirmąja rankoje laikomą dušo galvutę su porceliano rankenėle, o prabėgus lygiai 80 metų pristatė tiesiog didesnę nei buvo įprasta dušo galvutę, kuri neįtikėtinai padidino prausimosi malonumą. Šie iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi atradimai ne tik atspindėjo technologinę santechninės įrangos raidą. Su mygtuko technologija dušo galvutėje, o vėliau ir virtuviniuose maišytuvuose „Hansgrohe“ taip pat pasiūlė kitokį inovatyvų vandens srovės, režimų valdymą, kuris, kaip ir rankoje laikoma dušo galvutė, jau laikomas savaime suprantamu dalyku. Ar tikrai tų privalumų tiek daug?

Trys rimtos priežastys rinktis mygtuką

Gal ir atrodo, kad nėra didelio skirtumo, tačiau valdyti vandens srovę ne sukiojant rankenėlę, bet spaudžiant mygtuką yra tikrai patogiau, ypač vaikams.  Bet tai ne viskas – paprasčiausiu mygtuko spustelėjimu galima ženkliai taupyti vandenį. Paskaičiuota, jog vieno maudydamosi duše metu žmogus vidutiniškai išnaudoja apie 60 litrų vandens, o muilinantis ar trenkant galvą šampūnu vandens srovę sustabdyti paprasčiau vienu spustelėjimu.

Bet ko gero pagrindinis privalumas – galimybė lengvai keisti skirtingus srovių režimus. Pirmoji „Hansgrohe“„Raindance Select“ dušo sistema turėjo net penkis skirtingus vandens srovių režimus – trimis rankiniame duše ir dviem – stacionariame, kuriuos buvo paprasta ir neįtikėtinai patogu keisti spaudžiant mygtuką. Šios dušo sistemos dizainą sukūrė visame pasaulyje garsi dizaino studija „Phoenix Design“, kuri už šį modelį pelnė prestižinį „iF Product Design Award“ apdovanojimą.

„Raindance Select“, laikoma vienu sėkmingiausių „Hansgrohe“ dušo sistemos serijų, jau turi rimtą konkurentą - praėjusiais metais kompanija pristatė naują bendradarbiavimo su „Phoenix Design“ rezultatą - stacionarią dušo sistemą „Rainmaker Select”. Dizaineriai ne tik panaudojo žymiai didesnę už įprastą stacionaraus dušo galvutę, bet ir pasirinko gana neįprastą stačiakampio formą. Ši dušo sistema išskirtinė ne tik dėl „Select“ technologijos, išskirtinio dizaino, bet ir medžiagų –stacionarios dušo galvutės paviršius yra pagamintas iš storo stiklo, kuriame lazeriu išpjauta daugiau kaip 200 skylučių, pro kurias tekanti vandens srovė suteikia unikalių pojūčių.  

Hansgrohe Select

Ar mygtukas reikalingas virtuviniams maišytuvams?

Dar vienas geras klausimas, kurį sau uždavė „Hansgrohe“ technologai, o atsakymą pateikė vartotojai. Mygtukas virtuviniuose maišytuvuose ypač pasiteisina norint virtuvės zonoje palaikyti nepriekaištingą švarą – ergonomiška rankenėle nustačius vandens stiprumą ir temperatūrą vėliau vandens srovę įjungti arba išjungti nebūtina nešvariomis rankomis – galima kad ir alkūne. Reguliuojant vandens srovę vienu greitu paspaudimu taip pat gerokai taupomas vanduo. Mygtuko technologija ypač pasiteisino maišytuvuose su ištraukiamu dušeliu ir lanksčia žarnele, kadangi nustatytą srovę patogu paleisti tik įsitikinus, kad  vanduo neišsitaškys. Dabar mygtuko technologija jau naudojama ne tik dušo galvutėse ar virtuviniuose maišytuvuose, termostato maišytuvuose, bet ir įprastinuose maišytuvuose. Tarkim, pernai pristatytas ir dizaino ekspertų liaupsių dėl savo estetiškos formos ir funkcionalumo sulaukęs  „Talis Select S 100“ modelis taip pat gali būti valdomas mygtuku.

Kodėl? Dėl visų jau anksčiau išvardintų priežasčių.

Paprasčiausias mygtukas pakeitė žmonių prausimosi įpročius, požiūrį ne tik į vandens vartojimą, bet ir jo taupymą. Įdomu, kas toliau... 

Hansgrohe SelectHansgrohe SelectHansgrohe SelectHansgrohe SelectHansgrohe SelectHansgrohe Select

Axor ONE

Tai naujas interaktyvus  potinkinių dušo sistemų valdymo elementas, sukurtas dizaineriu dueto iš Londono  Barber & Osgerby. Visas lietaus dušo ir rankinio dušelio funkcijas dabar galėsite valdyti viename valdymo bloke. Estetiška, patogu, mažiau detalių, lengvesnė priežiūra, paprasta naudotis. 

AXOR One pristatymas - Video

AXOR One specialus internetinis puslapis

Axor One

Axor One

Axor One

Axor one

Axor OneAxor One

Axor LampShower

Axor LampShowerAxor LampShower

Axor Lamp ShowerAxor Lamp Shower

Axor Lamp Shower

 Dizaino studija Nendo ir Hansgrohe Axor sukūė gyvenamojo kambario šviestuvą, kuris iš tiesų yra dušas. Axor LampShower harmoningai dera vanduo ir šviesa. Daiktas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip šviestuvas, iš tikrųjų suteikia ypatingų maudymosi duše potyrių. Poetinėje formoje glūdi magija: iš skaidraus šviestuvo gaubto žiedo teka harmoningos formos vandens srovė, apgaubianti visą kūną. Integruota lemputė kuria jaukią atmosferą visame vonios kambaryje. Tiek montuojamas prie sienos, tiek prie lubų dušas Axor LampShower ištrina įprastas ribas tarp erdvių. Vonios kambarys savaime įsilieja į gyvenamąją erdvę. Tuo pačiu metu Axor LampShower vonios kambariui suteikia gyvenamosios erdvės bruožų.  

Hansgrohe Axor

Be chromo apdailos Axor siūlo įvairius ypatingus apdailos variantus, pvz., auksospalvos apdailą. Taigi Axor LampShower galima tobulinti pagal individualų skonį.

 

Axor ShowerProducts designed by Front

Axor ShowerAxor shower

Kartu su dizaino studija Front Hansgrohe Axor pristato pramonine estetika spinduliuojančią dušo kolekciją. Tiek lietaus dušo galvos, tiek rankinis piltuvo formos dušas suteikia aptakaus, gausaus vandens srauto pojūtį.  Pramoninis žavesys susilieja su asimetrine forma ir paprastu valdymu. 

Axor shower by Front maisytuvai

Axor Starck Organic kolekcija

Axor Starck OrganicAxor Starck OrganicAxor Starck OrganicAxor Starck Organic

Starck Organic maišytuvų kolekcija– proto ir širdies harmonija: unikalus dizainas ir itin ekonomiškas bei patogus vandens naudojimas. Katalogas.

Minimalistinis dizainas su naujovišku, itin mažu vandens tekėjimo greičiu, leidžiantis naujoviškai kontroliuoti vandens kiekį ir temperatūrą. Tai originalus „revoliucinis“ sprendimas funkcionaliam ir patogiam naudojimui. Specialistai šiuos novatoriškus vandens maišytuvus jau pripažino kaip itin ergonomiškus ir ekonomiškus.

Axor Starck Organic kolekciją sudaro daugiau nei 40 produktų ir aksesuarų, skirtų vonios kambariui.

Revoliucija jūsų namuose

„Naujoji Axor Starck Organic vonios kambario produktų kolekcija atitinka visus aukščiausius estetinius ir technologinius reikalavimus. Ji buvo kuriama trejus metus, intensyviai bendradarbiaujant su „Axor“, gamintojo „Hansgrohe SE“ prekės ženklu bei radikaliais sprendimais garsėjančiu prancūzų dizaineriu ir išradėju Philippe‘u Starck‘u. Visus tuos metus mes ieškojome naujų būdų, kaip patobulinti vandens maišytuvus, kad vanduo būtų naudojamas atsakingai“, – sako Philippe‘as Grohe, „Axor“ prekės ženklo vadovas.

Teigiama, jog ši kolekcija yra dar viena revoliucija namuose. Čia susipina aukščiausios technologijos ir holistinė filosofija. Kompanijai, kuriančiai jau 20 metų artimas holistinis požiūris, kuris apima ne tik vieną detalę, bet visą vonios kambario panaudojimą, jo išdėstymą, architektūrą ir skirtingų žmonių individualių poreikių patenkinimą. O su tuo susiję sprendimai skatina pamąstyti apie tai, kas mums patiems svarbu, naudinga ir estetiška savo vonios kambaryje.

Tik 3,5 litro vandens per minutę

Vandens maišytuvams bendrovės tyrimų laboratorija sukūrė aeratorių su naujai purškiančia vandens srove. Aeratorių sudaro net 90 atskirų purkštukų, iš kurių pasklinda daugybė švelnių vandens lašų. Šis naujas ir labai efektyvus praustuvo purkštuvas ne tik suteikia naują pojūtį, jis taip pat yra funkcionalesnis – purškia, aprėpdamas didesnį paviršiaus plotą. Su novatorišku aeratoriumi, Axor Starck Organic praustuvo maišytuvas nustato naują standartą: suvartojama tik 3,5 litro vandens per minutę, be jokių kompromisų funkcionalumui. Dėl to jūs sunaudosite mažiau vandens.

Palyginimui: praustuvų maišytuvų tekančios srovės standartas yra 7 litrai per minutę ar net daugiau. Prieš trejus metus srautas buvo apribotas vidutiniškai iki 5 litrų vandens  per minutę ir tik dabar kompanijai „Axor“ pavyko pasiekti 3,5 litrų vandens per minutę greitį, neprarandant komforto. O tai reiškia, kad atsakingas vandens vartojimas tampa norma. Tiesa, jei norėsite stipresnės srovės – tai irgi galima, tačiau sunaudosite iki 5 litrų vandens per minutę.

Vandens kiekio ir temperatūros kontrolė

Naujos kolekcijos praustuvo maišytuvai leidžia kontroliuoti vandens kiekį ir temperatūrą, todėl vartotojas gauna didesnį komfortą, sunaudodamas mažiau vandens. Vanduo įjungiamas pasukus apatinę rankenėlę, esančią ties vandens ištekėjimo anga. Tai ergonomiška, nes rankos yra ten, kur atsiranda vanduo. Dėl to nė vienas nereikalingas lašas neiškrenta net ant paties maišytuvo. Vandens temperatūra reguliuojama maišytuvo viršuje. Ten ji gali likti energijos taupymo, šalto vandens režime arba bet kuriame kitame, pagal pageidaujamą nustatymą. Pavyzdžiui, jei vartotojas nori pakeisti temperatūrą, o tai ne visada būtina, tada įjungiamas režimas "normalus", vietoj "eco" ir t.t.

Be visų išvardintų privalumų Axor Starck Organic, kaip ir visi kompanijos „Hansgrohe“ vandens maišytuvai turi pripažintą patvarumą. Kompanija teigia, kad  "pagaminta Vokietijoje" yra daugiau nei vieta, tai yra maksimali kokybė ir gamybos meistriškumas tiesiogine šio žodžio prasme. Dėl specialios maišytuvo konstrukcijos, pagrindinės jo dalies sienelės gaminamos iš trečdaliu mažiau žalvario ir todėl suvartojama žymiai mažiau energijos, nei tradiciškai pagamintas modelis. Vanduo maišytuvo viduje teka vamzdeliais, todėl nėra jokio tiesioginio vandens kontakto su maišytuvo korpusu.

Dizainas, derantis prie visų vonios kambario stilių

Prekių ženklo „Axor“, plėtojančio unikalias koncepcijas, atstovas  Philippe Grohe teigia, kad kai kurios „Axor“ kolekcijos yra tapusios pasaulinėmis vonios kambario dizaino ikonomis. "Mes bendradarbiaujame su talentingais, tarptautinį pripažinimą pelniusiais architektais ir interjero dizaineriais ir mūsų tikslas yra suteikti žmonėms sąveikos su vandeniu sprendimų įvairovę, kad jie patirtų susižavėjimą. Šios kolekcijos maišytuvai idealiai tinka kuriant vonios kambario akcentus, jie yra unikalūs, originalios skulptūros. Be to, dėl ypatingos technologijos, leidžia mums patirti patrauklų gamtos vandens kritimą,“- sako Ph. Grohe.

Dizaineris Phillippe Starck naujoje Axor Starck Organic kolekcijoje siūlo unikalų, ekologišką, minimalistinį dizainą. Tai tarsi gamtoje esančių harmoningas linijas primenančių formų atkartojimas. Jos suteikia kolekcijai įdomų, galingą ir plastišką betarpiškumo pojūtį.

Axor Starck Organic

Nesvarbu, kokioje padėtyje rankenos yra - vistiek atspindi geriausią vaizdą. Axor Starck Organic dera prie pačių įvairiausių vonios kambario stilių ir yra stiprus estetinis akcentas bet kokioje aplinkoje.

„Axor“ ir Philippe Starck atveria daugybę galimybių naudoti vandenį pagal pačių vartotojų pageidavimus. Patyręs dizaineris visada stengiasi įkūnyti tobulą estetinį vaizdą, nesvarbu, kokį kolekcijos variantą pasirinktumėte.

Tekančio vandens srovė, skleidžiamas garsas ne tik atpalaiduoja, bet ir gali tapti subtiliu ir dinamišku interjero akcentu. Maišytuvas „Axor Starck V“ apskritai pasaulyje neturi analogų. Unikalios technologijos dėka šiame modelyje galima stebėti įspūdingą gamtos reiškinį – vandens sūkurį. Norėdamas dar labiau pabrėžti užburiantį „vandens šokį“ prancūzų dizaineris Ph. Starck pasiūlė jį gaminti iš neįprastos medžiagos – permatomo stiklo ir net atsisakė maišytuvams įprastos viršutinės dalies.   

Axor Starck

 

Apie dizainerį Phillipp Starck

Philippe Starck - dizaineris ir architektas, unikalus ir visapusiškas kūrėjas jau daugiau nei tris dešimtmečius kuriantis netradicinius objektus, kurių svarbiausias tikslas yra būti kokybiškam prieš būnant tiesiog gražiam. Dizaineris dirbo Prancūzijos prezidentui François Mitterrand. Taip pat projektavo baldus pirmaujančioms Italijos ir kitoms tarptautinėms įmonėms.

Philippe Starck‘as projektuoja viešbučius ir restoranus tuo pačiu būdu, kaip režisierius stato filmą. Jis kuria scenarijus, kurie ištrauktų žmones iš kasdienybės ir nukeltų į vaizduotės ir kūrybos pasaulį, todėl jo viešbučiai tapo amžinybės simboliais, nauja dimensija pasaulio veide.

Taip pat jam labai svarbu ekologija ir žaliosios idėjos ir tai visada atsispindi jo kūryboje. Beje, žaliąsias idėjas jis palaikė ir skatino gerokai anksčiau nei tai tapo madinga. Jam priklauso revoliucinė sąvoka „demokratinė ekologija“ - kūrėjas pritaikė vėjo turbinas namams už prieinamą kainą, o artimiausiuose jo planuose – saulės energija varomi laivai ir vandeniliu varomos mašinos.

Speciali Axor Starck Organic internetinė svetainė: www.head-and-heart.com

Axor by Antonio Citterio: Prabanga – tai pirmiausia funkcionalumas ir elegancija

Dažnai požiūris į prabangą – vis dar stereotipinis: viskas turi atrodyti efektingai ir pirmiausia daryti įspūdį aplinkiniams. Tačiau italų dizaino ir architektūros maestro Antonio Citterio tokiam požiūriui, ko gero, nepritartų. Per daugiau kaip dešimtmetį sukūręs ne vieną maišytuvo modelį ir vonios kambario kolekciją A. Citterio išgrynino šiuolaikinės prabangos apibrėžimą pirmiausia akcentuodamas precizišką kokybę, stilistinį universalumą ir išskirtinį patogumą. „Axor Citterio E“ serija būtent apie tai. 

Axor Citterio M

Axor Citterio

Axor Citterio

Axor Citterio

Axor Citterio M

Axor Citterio M

„Phoenix Design“: Ir klasikinis stilius gali būti aktualus ir šiuolaikiškas

Interjero dizaino gerbėjai vis dar pasidalinę į dvi stovyklas: vieni klasikinį stilių dievina, kiti – geriausiu atveju jam abejingi. Dizaino studijos „Phoenix Design“ dvi maišytuvų serijas „Metropol Classic“ ir „Axor Carlton“ galima vadinti klasikinėmis, tačiau abi turėtų patikti ne tik šio stiliaus gerbėjams, bet ir skeptikams. Sukurti „Axor Carlton“ seriją dizainerius įkvėpė legendinio Kanų viešbučio „Carlton“ interjeras. Šio viešbučio baldai, interjero aksesuarai, santechninė įranga laikomi tikra dvidešimto amžiaus trečiojo dešimtmečio Bauhauso stiliaus klasika. Dizainerių žinia aiški – šiuolaikiniam interjerui klasikiniai akcentai gali suteikia papildomo žavesio ir stilistinės intrigos.

Axor Carlton

Axor Carlton

Axor Carlton

Jean Marie Massaud. Vanduo – svarbus vonios kambario interjero akcentas

Tekančio vandens srovė, skleidžiamas garsas ne tik atpalaiduoja, bet ir gali tapti subtiliu ir dinamišku interjero akcentu. Prancūzų architektas ir dizaineris Jean Marie Massaud autorinėje santechninės įrangos ir keramikos kolekcijoje „Axor Massaud“ ne tik atrado balansą tarp geometrinių ir organiškų formų, bet ir sukūrė maišytuvus, iš kurių lyg miniatiūrinio krioklio plačia srove teka vanduo.   

Axor Massaud

Axor Massaud

Patricia Urquiola. Vonios kambarys – jaukumo oazė.

Pastaruosius keletą metų interjero dizaino žinovai kalba apie tai, kad vonios kambarys jau nebėra toks, koks buvo prieš keliolika metų. Kas pasikeitė? Ispanų dizaino žvaigždė Patricijos Urquiolos vonios kambario kolekcijoje „Axor Urquiola“ ko gero pateikė tiksliausius atsakymus. Dizainerė ne tik sukūrė itin charakteringo dizaino santechninę įrangą ir keramiką, bet ir iš svetainės į vonios kambarį perkėlė baldus, interjero aksesuarus, paveikslus ir netgi augalus suteikdama šiai namų erdvei papildomo namų jaukumo.  

Axor Urquiola

Axor Urquiola

Axor Urquiola

Hansgrohe SE yra dizaino lyderis santechnikos pramonėje

Pagal 2012 metų iF (International Forum Design) reitingavimą, iš visų 2.000 pasaulio geriausių įmonių, Hansgrohe SE pagal gautus dizaino apdovanojimus užima aukštą 6 poziciją. Turintis 1,080 taškų, Vokietijos maišytuvų ir dušo produktų gamintojas lenkia net tokius pasaulinio lygio gamintojus kaip BMW, Daimler, Audi, Hewlett Packard, Loewe ir Porsche. Tarp visų santechnikos gamintojų Hansgrohe yra lyderė.

Sužinokite daugiau apie “Axor” socialiniame tinkle “Facebook”: www.facebook.com/axor.design