Duravit

 

Duravit- Vokietija- tai yra į dizainą, inovacijas ir į visų klientų poreikius orientuotas gamintojas. Duravit išsiskiria tuo, kad siūlo įvairių kainų lygių produktus, todėl kiekvienas ras sau tinkamus sprendimus pagal galimybes. Duravit įkvepia vonios kambarį gyvenimui!

 

Duravit naujienos 

Luv” – šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurį sukūrė Cecilie Manz, jungia skandinavišką minimalizmą su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijai būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei kraštai. Dizainerės pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Rezultatas yra nauja dizaino kalba, kuri yra ir minimalistinė ir elegantiška, tačiau interpretuojama visuomet labai individualiai.

„Luv“ praustuvai

Tikslūs kraštai ir aiškios formos.  „Luv” serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios keramikos  „DuraCeram®”. Naudojant šią medžiagą gali būti sukurti ypatingai tikslūs praustuvų kraštai, o ovalios formos praustuvai pasižymi ypatingai aiškiomis ir dailiomis formomis. Praustuvai siūlomi su intergruota platforma maišytuvui arba be jos, kuri gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Keraminis ventilio dangtelis užtikrina solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni praustuvų kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui – ovalaus praustuvo dubuo viduje yra itin talpus. Šalia klasikinio balto glazūruoto varianto, „Luv“ serijos praustuvai jau siūlomi ir su išoriniu matiniu baltu, pilku bei smėlio spalvos paviršiumi. Ypatingai kombinacijoje su baldų paviršiais, toks paviršius sukuria bendrą harmoningą įspūdį, kuris visiškai dera su skandinavišku stiliumi.

Kolekcijoje taip pat yra sprendimai mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruota platforma maišytuvui labai patogi ir kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Tai ypatingai taupo erdvę.

„Luv” baldai

Nesenstandtis minimalizmas. „Luv” serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius., kurie atsidaro ir užsidaro labai švelniai dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos. Atskirai užsakomi vidiniai stalčių dėklai yra iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White”, „Nordic White, „Taupe”, „Stone grey”, „Light blue” ar „Night blue” leidžia susikurti iškirtinai individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus amerikietiško riešutmedžio. Švelniai užapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, tuo tarpu plonos linijos užtikrina eleganciją ir lengvumą.

XXL veidrodžiai

Veidrodžiai su užapvalintais kraštais taip pat yra šios kolekcijos dizaino kalba. Jie idealiai išpildys kolekcijos dvasią vonios kambaryje. Bekontaktis apšvietimo įjungimas su įvairiais LED apšvietimo variantais bei veidrodžio pašildymo funkcija užtikrins naudojimosi komfortą kiekvienoje situacijoje, net ir po karšto dušo.

„Luv” kolekcijos vonios

Vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Siūlomi įvairūs vonių variantai: laisvai stovinti, statoma prie sienos, kairinė ar dešininė. Pageidaujant galima užsakyti vonią su pripilimu, oro masažu ar su integruota įranga muzikai.

Vero Air”

Nauja nesenstančios geometrijos interpretacija: jau nuo 2001 metų „Duravit“ asortimente siūloma „Vero“ vonios kambario kolekcija, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. O dabar atėjo „Vero Air“ laikas. Tai išbaigta nauja vonios kambario kolekcija, kurioje dera naujausi techniniai pasiekimai su nepamirštamu originaliu dizainu. Tikslumas ir tobulos proporcijos yra neatskiriami šios serijos bruožai.

„Vero Air“ praustuvai

Aiški geometrija sukuria aiškią eleganciją. „Vero Air” praustuvams būdingi aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, optimizuotos proporcijos ir ploni kraštai. Lyginant su iki šiol egzistuojančia „Vero“ serija, naujos serijos praustuvai atrodo lengvesni ir elegantiškesni.

„Vero Air“ baldai

„Vero Air“ praustuvai gali būti komplektuojami su jau egzistuojančia „Vero“ baldų programa, kuri idealiai atitinka šios serijos individualumą. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos patobulintos ir preciziškai priderintos „Vero Air“ spintelės. Siūloma daug įvairių individualių sprendimų.

Stilingos chromuotos metalinės kojos puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis yra reguliuojamas.

„Vero Air“ unitazas ir bidė

Ne tik išoriškai, bet ir funkcionaliai „Vero Air“ unitazas yra tam tikra sensacija. Pagrindinė unitazo ir bidė forma yra stačiakampis, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Bendras dizaino vaizdas yra ir geometriškai tikslus ir harmoningai apvalus. Unitaze integruota naujausia Rimless® technika, ir tai yra didelis pasiekimas, kadangi ji taip ištobulinta, kad ji pirma kartą realizuota stačiakampio formos unitaze. Ergonomiškai suprojektuotas unitazo dangtis labai paprastai nuimamas išvalymui. Šios serijos unitazus galima užsakyti su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi ar su higieninio dušo funkcija sukomplektuotu dangčiu „SensoWash® Slim“.

„Vero Air“ vonios

Visų versijų „Vero Air“ vonios yra idealaus stačiakampio formos. Siūlomos laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės versijos. Besiūlis akrilinis uždengimas pabrėžia vonios dizaino harmoniją. Dėl itin plonų 55mm vonios kraštų vonios viduje yra daug daugiau erdvės. Visos vonios gali būti užsakomos su šoniniu arba dugniniu vandens pripilimu. Siūlomos versijos su masažine oro sistema, LED apšvietimu ir garso sistema. Viskas ko reikia atsipalaidavimui ir komfortui. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu uždengimu.

„DuraSquare“ – naujo dizaino praustuvai ir vonios

Naujos serijos „DuraSquare“ praustuvai pasižymi ryškiu, tiksliu, stačiakampio formos dizainu, kuris tuo pačiu yra ir labai lengvas. Praustuvai yra ne tik nesenstančio dizaino formų, bet ir ilgaamžiai ir patvarūs, nes pagaminti iš specialios itin tvirtos „DuraCeram®“ keramikos. Sienelių storis tik 5 mm.

Prie „DuraSquare“ praustuvų siūlomos naujos metalo konsolės. Jas galima užsakyti matinės juodos spalvos arba chromuotas. Papildomai galima užsakyti rankšluosčių laikiklį kairėje arba dešinėje.

„DuraSquare“ vonios puikiai dera prie šios serijos praustuvų. Jos pagamintos iš inovatyvios mineralinio mišinio medžiagos „DuraSolid®“, kuri yra itin maloni kūnui. Maksimaliam komfortui papildomai siūloma oro masažo sistema ir garso sistema.

„Shower + Bath” – vonia su dušu viename

Žmonės, kurie gyvena miestuose, dažnai pageidauja inovatyviu sprendimų mažoms erdvėms. „Duravit“ gamintojas kartu su „EOOS“ sukūrė vonios ir dušo kombinaciją, kuri optimizuoja erdvę vonios kambaryje. Čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Ji ypatinga ir tuo, kad į vonią galima lenvai įžengti.

Duravit „L-Cube“ baldai ir „C-Bonded“ – nauja technologija baldiniams praustuvams

Duravit gamintojas nuolat kuria novatoriškus dizaino ir funkcijų sprendimus išrankiausiems. 

RAMYBĖ. ŠVARA. ERDVĖ KONTEM­PLIACIJAI. ŠTAI TAIP DIZAINERIS CHRISTIAN WERNER APIBŪDINA SAVO VIZIJĄ, IŠ KURIOS KILO „L-CUBE“ – VONIOS KAMBARIO BALDŲ LINIJA, KURIOJE NERASITE NĖ VIENO NEREI­KALINGO ELEMENTO. TAIP MAŽIAU BLAŠKOMAS VONIOS NAUDOTOJAS ĮKVEPIAMAS VISAPUSIŠKAM ATSIPA­LAIDAVIMUI IR POILSIUI.

09_c-bonded_technology_with_Darling_New18_0358

01_c_bonded_technology_with_Darling_New_07_1000

08_c_bonded_technology_with_Darling_New_14_0318

03_c-bonded_technology_with_Darling_New_0230 

07_c_bonded_technology_with_Darling_New_09_0246

UNIKALIOS DETALĖS

Unikalią šios vonios kambario baldų serijos ypa­tybę galime įžvelgti detalėse: šešėlio tarpai tarp stalviršių ir kriauklės suteikia galimybę valdyti stalčius bei dureles be jokių rankenų. Be kita ko, sėkminga minimalizmo ir išmanaus dizaino sąveika „L-Cube“ serijai suteikia vizualinio len­gvumo pojūtį. Juk estetika – ne mažiau svarbi nei komfortas.

NAUJA TECHNOLOGIJA. NAUJAS PURIZMAS

Panaudojant visiškai naują techninį „Dura­vit“ išvystytą sprendimą, praustuvė „Darling New“ su spintele „L-Cube“ serijoje sujungtos novatorišku būdu. Keraminė kriauklė puikiai tinka baldui, nes ją gaminant buvo suskaičiuojamas kiekvienas mili­metras. Baldų medžiagos susilieja ir atrodo kaip vienas, neatskiriamas vienetas. „Darling New c-bonded“ praustuvės kartu su baldų serija L-Cube leidžia jums sukurti naują puristinį praus­tuvo sprendimą ir suteikia daugiau laisvės kuriant vonios kambario dizainą.

LENGVAS, TAČIAU YPAČ TVIRTAS

Ypatingai tvirtas keraminis „Darling New c-bon­ded“ praustuvės paviršius pagamintas iš nau­jos keraminės kompozicijos DuraCeram®, kuri pasižymi nejautrumu – galėsite būti ramūs, kad valydami paviršių jį tikrai išsaugosite nepažeistą. Dėka tvirtos, ilgalaikės ir vandeniui itin atsparios kriauklės bei spintelės sąjungos, vonios kambario valymas nuo šiol bus ne darbas, bet lengvas malo­numas!

ASMENINIS PRISILIETIMAS

Baldų paviršiai be rankenų sukuria ne vien vizu­alios ramybės ir atsipalaidavimo pojūtį, bet tuo pačiu juos lengva ir patogu valyti. Didelės įta­kos mūsų emocijoms turi ir spalva. Baldų serijos „L-Cube“ kūrėjai siūlo galimybę pasirinkti net iš 11 skirtingų medžio dekoro, 6 tikro medžio fanerų ir 13 lako apdailos variantų. Taip derindamas skir­tingus paviršius bei spalvas kiekvienas vonioje gali susikurti unikalią asmeninę atmosferą, atitin­kančią visus estetinius poreikius bei reikalavimus.

Visi paviršiai, pagaminti iš medžio, kurie yra ne tik tvirti, bet ir ypač lengvai prižiūrimi bei atsparūs UV spinduliams. Medinės faneros sudarytos iš plonyčių tikro medžio sluoksnių ir yra padengtos melamino dervos danga, puikiai apsaugančia baldus nuo drėgmės. Šios serijos paviršiai vonioje sukuria šiltą, natūralaus pojūčio ir estetikos įspūdį. Lako paviršiai sudaryti iš kelių medžiagos sluoksnių taip sukurdami ypatingai aukštos gaminių kokybės bei jų apdailos įspūdį.

DĖMESYS INDIVIDUALUMUI

„Duravit“ vonios kambario naudotojui siekia suteikti ypatingą individualumą, tad kiekviena naujosios „L-Cube“ serijos spintelė gali būti pri­taikoma atsižvelgiant į kiekvieną pirkėjo idėją bei viziją. Baldo dydis priklauso nuo jūsų pageida­vimų: pasirinkite norimą spintelės aukštį, plotį ir gylį individualiai (galimi matmenys nuo 600mm x 250mm x 200mm iki maksimalaus 2000mm x 500mm x 363mm dydžio).

TVARKOS!

Vonioje esame linkę kaupti įvairiausių dalykė­lių, kurių kartas nuo karto prireikia kiekvienam šeimos nariui. „L-Cube“ baldų serijoje palaikyti tvarką stalčiuose ir spintelėse lengva – nevel­tui tam pritaikytas „L-Cube“ spintelių bei stalčių interjeras. Kiekvienos spintelės/stalčiaus viduje rasite kelis skirtingus skyrius, pritaikytus laikyti tiek didesnius, tiek mažesnius daiktus, kurių pri­reikia ir kasdien, ir rečiau.

LENGVUMO TEIKIAMAS KOMFORTAS

Maksimalų komfortą naudojantis „L-Cube“ bal­dais užtikrina „spustelėjimo“ (angl. „tip on“) tech­nologija bei savaime užsidarančių durelių funk­cija. Praustuvės spintelėje esantys stalčiai atsidaro vos spustelėjus priekinę sienelę, o užsidaro jie savaime – ypač lengvai ir paprastai. Jums beveik nieko nereikia daryti!

HARMONIJA IR TAUPUMAS

Šiai serijai pritaikyti ir išmanieji „L-Cube“ veidro­džiai, turintys „šviesos rėmelį“. Rėmelis ir energiją taupantis LED apšvietimas gali būti įjungiamas ir išjungiamas vienu paprastu rankos judesiu. LED apšvietimas užtikrina nepriekaištingą, neakinantį ir dar – reguliuojamą apšvietimą. Veidrodžių plo­tis yra tobulai susietas su „L-Cube“ baldų serijos baldų pločiu taip vonios kambariui suteikiamas harmonijos pojūtis.

 PRAKTINIS VARIANTAS

„L-Cube“ baldų serijos kūrėjai taip pat siūlo prak­tiškas atviras lentynas, kurios vonioje gali būti montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tarpusavyje derindami skirtingus medžiagos paviršius bei parinkdami „Duravit“ vonios kamba­riui skirtą vonios įrangą, sukursite tikrą savo svajo­nių vonią, iš kurios nesinorės išeiti ilgai. Suteikite laisvės vaizduotei.

Duravit: nauja universalių veidrodžių programa

VEIDRODŽIAI ŠVIESOS KARALYSTĖJE

Būdami neatsiejamas kiekvienos vonios elementas, veidrodžiai turi reikšmingą poveikį mūsų nuotaikai ir bendrai atmosferai. Tačiau kokia nauda, jei vonios kambarį sutvarkome nuostabiai, visai neatskleisdami didžiausių jos privalumų? „Duravit“ turi atsakymą: lankstus aukščiausios kokybės veidrodžių asortimentas, kuris harmonizuoja kiekvieno vonios kambario stilių ir jame apjungia dizainą, kokybę ir praktiškumą.

Nauja „Duravit“ veidrodžių programa siūlo universalius dizaino sprendimus, kurie sukuria pridėtinę vertę privačių ir komercinių pastatų vonios kambariams. Veidrodžiai užtikrina optimalų ir gražų apšvietimą. Jūsų individualių idėjų realizavimui siūlomi trys skirtingi apšvietimo variantai:  viršutiniame veidrodžio krašte, dvigubi šviesos šaltiniai veidrodžio šonuose arba netiesioginis apšvietimas aplink visą veidrodžio formą.

02_Mirror_range_2016

03_Mirror_range_2016

01_Mirror_range_2016

„Duravit“ dizaineriai, orientuodamiesi į tris vartotojo poreikių lygius sukūrė tris naujos veidrodžių kolekcijos variantus: „gerą“, „geresnį“ ir„geriausią“. Tinkami panaudojimui tiek privačioje, tiek komercinėje erdvėje, šios serijos gaminiai užtikrins optimalų ir estetiškai patrauklų vonios apšvietimą tada, kai jis ypač svarbus: žvelgiant į veidrodį.

GERAS – GERESNIS – GERIAUSIAS (Good – Better – Best)

„Geras“ (Good): Šiame variante visi modeliai valdomi spaudžiant jungiklį sienoje.

„Geresnis“ (Better): Šiame variante apšvietimas valdomas panaudojant veidrodyje esantį sensorių – apšvietimą įjungti ir išjungti galite rankos judesiu.

„Geriausias“ (Best): Šiame variante apšvietimas taip pat valdomas rankos judesiu, o veidrodyje įmontuotas šildymo mechanizmas apsaugo veidrodį nuo rasojimo.

Duravit_Good-Better-Best3

 

Veidrodžiai ir jų spintelės iš „Duravit“ pasižymi elegantiška ir neutralia aliuminio spalvos apdaila bei yra sujungti į universalų veidrodžių asortimentą. Lakoniškas dizainas, keletas skirtingų pasirinkimo galimybių užtikrina, kad šie veidrodžiai puikiai tiks bet kuriam vonios kambariui ar prausimosi zonai. Be kita ko, derindami šiuos veidrodžius prie jūsų turimų vonios baldų neturėsite jokių problemų – jie puikiai tinka visur.

Dizaineris Rolfas Heide:

„Mažame vonios kambaryje reikia mąstyti plačiai“            

Pasaulis jau beveik susitaikė su prognozėmis, jog apie 2050 metų miestuose gyvens trys ketvirtadaliai planetos gyventojų. Vadinasi, erdvius būstus sau galės leisti turėti pakankamai mažai žmonių. Ar šios prognozės neprieštarauja naujausioms interjero dizaino tendencijomis, pagal kurias vonios kambarys tampa svarbiausia poilsio, atsipalaidavimo prieglobsčiu? Ar įmanoma kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti ankštame vonios kambaryje?  

Vokiečių dizaineris Rolfas Heide išgarsėjo dar septintajame dešimtyje, sukūręs itin praktišką ir funkcionalią sudedamąją lovą „Stack“. Vėliau visa jo kūrybinė energija buvo nukreipta į vonios kambarį. Jis jau daugiau kaip trisdešimt metų darbuojasi vienoje garsiausių pasaulyje santechninės keramikos kompanijų „Duravit“.

Dizaineris įsitikinęs, jog komfortiškas ir patogiam vonios kambariui, kuriame norisi leisti laiką, didelė erdvė nėra lemiamas faktorius. Žymiai svarbiau funkcionalus išplanavimas ir tinkamai parinkti vonios kambario produktai.

Dizaineris atkreipia dėmesį, kad jau dabar bent jau Jungtinėje Karalystėje vidutinis vonios kambario dydis yra vos kiek daugiau nei 4 m2. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ankštame vonios kambaryje ir mažiau galimybių, tačiau dizaineris įsitikinęs, jog toks požiūris klaidingas: „Mano daugiau kaip pusės amžiaus dizainerio patirtis rodo, kad mažą vonios kambarį projektuoti netgi lengviau nei didelį, – sako dizaineris. – Ir priežastis labai paprasta: dideliame vonios kambaryje dažnai didesnis dėmesys skiriamas prabangai ir stiliui. Taip pat reikia galvoti, kaip tinkamai išnaudoti perteklinę erdvę, o tai nėra paprasti užduotis. Tuo tarpu mažoje erdvėje privalai susikoncentruoti į pagrindinius vonios kambario elementus ir patogų jų išdėstymą“. Pasak R. Heide, norint atsakyti į šiuos klausimus, svarbiausia suprasti, jog vonios kambarys ir virtuvė yra pagrindinės namų zonos, kuriose kasdien verda gyvenimas. Dėl to jos pirmiausia turi būti funkcionalios.

Dizaineris sako, kad mažame vonios kambaryje labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio santechninę keramiką ir vonios baldus. Žmonės dažnai iš inercijos įsigyja tradicinio dydžio praustuvus, nors santechninės įrangos kompanijos kuria specialias vonios kambario kolekcijas mažoms erdvėms. Ch. Wernerio vonios kambario baldų serijoje „L-Cube“ spintelė-veidrodis paslėpta sienoje atlieka ne tik veidrodžio funkciją, nematoma talpi spintelė patogi daiktų pasidėjimui.

Duravit L Cube

Duravit L Cube

Dizaineris taip pat siūlo atkreipti dėmesį į taip vadinamus „2 in 1” produktus, kurie užima sąlyginai mažai vietos, tačiau atlieka kelias funkcijas, tarkim, yra dušo kabina, turinti garinės pirties, dušo masažo funkcijas.

Vietą padeda taupyti ir neįprastais funkciniais sprendimais pasižymintys vonios kambario produktai. Garsus prancūzų dizaineris Ph. Starckas prieš penkerius metus pirmasis „Duravit“ kompanijai sukūrė „SensoWash“ unitazo dangtį su higienine bidė funkcija. Įsigijus tokį unitazą nebereikia sukti galvos, kur pastatyti bidė – idealus sprendimas vonios kambaryje, kur kiekvienas centimetras aukso vertės.  

Duravit Sensowash

Garsi šveicarų dizaino studija EOOS sukūrė ne vieną tarptautinį dizaino apdovanojimą pelniusią dušo kabiną „OpenSpace“ su sulankstomomis sienelėmis, kurios taip pat padeda taupyti vietą. Funkcionalios, mažoms erdvėms skirtos vonios kambario kolekcijos išlaiko aukštos estetikos standartus, nes nereikalingiems elementams dažniausiai nėra vietos. 

(Duravit Open Space sulankstoma kabina, kuri ne tik neužims erdvės, bet ir gali atstoti didelį veidrodį)

Duravit Open Space

Duravit Open Space

Pasak dizainerio, mažame vonios kambario svarbios iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos smulkmenos - nereikia apkrauti erdvės įvairiais higienos reikmenimis – jiems būtinai turi būti skirta vieta spintelėse.

Duravit P3 Comforts

Duravit P3 Comforts

Duravit P3 Comforts

Duravit Vero

Mažuose vonios kambariuose žmonės dažnai pamiršta mažas gudrybes, tokias kaip į grindis įleidžiami dušo padėklai, dideli veidrodžiai ar sienoms ir grindims parinktos šviesios spalvos, kurios padeda vizualiai praplėsti erdvę. Bet svarbiausia, pasak dizainerio, net ir mažame vonios kambaryje nebijoti mąstyti plačiai.

Duravit StonettoDuravit stonetto

 

Duravit serijų DuraStyle ir Happy D.2 dizainas yra pripažintas profesionalų – jos abi gavo Red dot dizaino apdovanojimus!

Duravit kompanijos produktai ir vėl yra tarp dizaino lyderių santechnikos srityje. Dvi naujos gamintojo serijos DuraStyle ir Happy D.2 gavo vieną iš prestižiškiausių pasaulyje kokybės apdovanojimų už išskirtinį dizainą. Red dot apdovanojimų žiuri, kurią sudarė 37 ekspertai, garsųjį “red dot” apdovanojimą skyrė tiek šių dviejų naujų serijų vonioms, tiek unitazams. Buvo nominuotos 4662 pozicijos 19 skirtingų kategorijų. Tik geriausio dizaino produktai sužavėjo ekspertų komisiją savo sėkmingom dizaino koncepcijom.

 

Duravit HappyD 2

 

“Duravit geras dizainas nereiškia tiesiog gerą išvaizdą, jis žengia koja kojon su naudojimo paprastumu. Todėl mes esame itin pamaloninti, kad nepriklausomi ekspertai, vadovaudamiesi griežtais kriterijais, įvertino ir patvirtino mūsų produktų dizaino kokybę“, sakė prof. Frank Richter, kompanijos Duravit generalinis direktorius.                                     

Duravit kompanija su DuraStyle ir Happy D.2 serijomis konkurencijoje dėl prestižinio apdovanojimo atskleidė dvi labai skirtingas dizaino koncepcijas. DuraStyle sukurtas bendradarbiaujant su žinomais architektais ir interjero dizaineriais, įvertinant jų pastabas ir pageidavimus. To rezultatatas yra išbaigta vonios kambario serija, kuri atitinka tiek namų, tiek projektų sektoriaus reikalavimus. DuraStyle dizainas yra labai universalus ir pritaikomas įvairiems stiliams ir poreikiams. Ši serija išsiskiria itin geru kainos/kokybės santykiu. Tuo tarpu Happy D.2 serijai būdingos minkštos formos išplaukia iš sėkmingos, ikoniškos Happy D. serijos. Jai būdingas išraiškingesnis formų aiškumas ir subtilumas. Be to, Happy D.2 ypatinga praktiškumu ir techniniais akcentais.

 

Duravit Starck 2Duravit DuraStyle Duravit Durastyle 

           

 

                                                                          

Į visus Duravit akrilinių vonių modelius gali būti  sumontuota Jūsų pasirinta Koller (Austrija) masažo sistema. Masažo sistemų kainas rasite čia. Siūlome įsigyti ir aromatinių aliejų bei vonios druskų tinkamų naudoti masažinėse voniose.

Vonios kambario įranga Duravit katalogas

Gamintojo puslapis www.duravit.com